Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: drzoerose, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

2014-es limitált kiadás

A szájfény minden bevételét az AIDS-ben szenvedő férfiak, nők és gyerekek segítésére fogja fordítani.

Natalka

2015. május 14.

Remek szájfény! Kicsit ragad, nehezebb textúrájú (de nem annyira, mint pl. a Juicy Tubes), de én nem érzem kellemetlennek. Tartós is, és nem gyűlik össze az ajkak találkozásánál, viszont a színe kissé foltos lesz rajtam egy idő után... Nem is tűnt fel ez, így szabad szemmel a tükörbe nézve, de készült rólam kép amikor ezt viseltem, és ott bizony már eléggé látszott. Rúzs fölött tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

miko02

2015. március 20.

Általában nem szeretem a szájfényeket, mert nagyon ragadnak, elkenődnek, hamar lekopnak... Csak a baj van velük! :-) Ez a kivétel. Ez is rettentően ragad, így kizárólag csak akkor kenem fel, ha össze kötöm a hajam, és nem magas nyakú pulóvert viselek. De akkor biztosan eszembe jut, és ha így van, akkor 90% az esély, hogy fel is kenem! :-)
Gyönyörű színe van, és nem csillog erőszakosan. Nekem barnás bőröm van, és ez a bordós szín remekül illik hozzá. Egy egyszerű, nude árnyalatú szem sminket csodásan kiegészít!
Nem tudom, hogy ez a jótékonyság, mennyire valósul meg (a teljes ára AIDS betegek segítésére szolgál --> remélem, valóban így van!!), de mindenesetre jól esik úgy gondolni rá, hogy ennyivel én is hozzájárultam ahhoz, hogy Ők jobban érezzék magukat... :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.