Macadamia Natural Oil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 29.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

Szulfát- és parabénmentes regeneráló sampon, mely kíméletesen tisztítja és mélyen hidratálja még a vegykezelt, töredezett hajat is.

UnVraiAnge

2011. június 19.

Ezt a sampont együtt vettem a híres pakolással és gyógyító olajjal, hogy ha már lúd, legyen kövér. A 3 termék közül, ő a leggyengébb, bár úgyis fogalmazhatnék, hogy ez egy katasztrófa. Rettenetes virágos illata van, engem személy szerint az Ajax felmosószerre emlékeztet. A sampon közepesen habzik, és rendeltetésétől eltérően iszonyatosan kiszárította a hajamat. Ahogy leöblítettem éreztem, hogy itt valami oltári gáz van. Konkrétan úgy néztem ki mint akinek egy nagy vattacsomó van a fején. Így elnézve az összetevőket például nem is értem minek van benne ennyi színezék? Mindenek esetére érdekes. Maximum felmosáshoz tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate