Mádara

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 9 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. július 17.

Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 9 490 Ft

Finom textúrájú hidratáló gélkrém az északi petrezselyem és a friss uborka feszesítő kivonatával. Csökkenti a puffadást, a sötét karikákat, a fáradtság jeleit és a finom vonalakat.

Ár: 9 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 6000 , Eladó: Maghy84
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kőszeg, fizetés: személyes átvétel, posta

asszembocicsoki

2020. április 28.

Száraz bőrre nem ajánlom! Elég kevéske a tápláló hatás, ami az én vízhiányos kombinált bőrömnek pont jó, de azért az éjszakai krémemből kenek fölé estére. Meleg időjárásban is el tudom képzelni, hogy jó lesz használni. Az ára miatt viszont muszáj levonni még egy csillagot. Azért ennyire nem főnyeremény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Asianlover

2020. március 4.

Vásárlás mellé ajándékba kaptam, hát, pont ennyit is ér, köszönjük! Nagyon híg krém, ami valóban világosítja a területet, mert ilyen fényvisszaverős-fehérítős hatású. Nekem közvetlenül a szemzugban, kis területen van lilás kis folt a szemem alatt, nem vészes, a szarkalábasodás viszont támad. A ráncokon semmit nem segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

SzMona

2018. december 3.

Meglepődtem, hogy valaki a krém illatára panaszkodik... Nekem egyáltalán nem kellemetlen, szóval ez ízlés dolga. Viszont hozza, amit ígért. Néhány nap után is látom már a hatását. Kitartóan fogom használni, remélem nem fogok csalódni benne. 4-5 nap után abszolút elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

SMH

2017. július 11.

Csak egy tasakos mintám volt belőle, de elég volt több mint egy hétig, annyira kevés is elég belőle. Az állagát szerettem, nagyon kis könnyű valami, szépen hidratálta és frissítette a szemkörnyékemet. Az illata viszont nagyon erős és nekem borzasztó büdös. Az itteni leírás alapján a petrezselyem lehet a ludas, magamtól nem jöttem volna rá soha, nekem ez az erős dudva szag nem jön be, szóval biztos nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

senskin

2017. április 23.

Nagyon folyós krém, én éjjelre használom, de beszívódik és feszes érzetet ad. Megvagyok vele elégedve, mert natur, természetes krémekből, nagyon ritkán találok tökéleteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Floi

2016. április 5.

Anyukám használta, neki egész szépen kordában tartotta a szeme alatti sötét karikákat, és összességében sokkal szebb, hidratáltabb lett tőle a bőre. Én alapvetően meg vagyok elégedve a Mádara termékekkel. Viszont akinek extra érzékeny bőre van, az előbb jobban teszi, ha mintát próbál belőle, mert hiába a szép, természetes összetevők, a sok erős hatású gyógynövény, ami a termékeikben van, két ismerősömnél is csalánkiütésszerű allergiás reakciót váltott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Aimet

2015. december 30.

lehet túl nagy reményeket fűztem sajnos hozzá, de ő nekem annyira nem vált be :( kentem rendesen reggel és este, este pluszba kentem még rá retinol tartalmú krémet, mert úgy vettem észre (már egy ideje) hogy az nagyon beválik szemkörnyéken. természetesen jobb mint a drogériás szemkörnyékápolók (jó, azokból kettőt próbáltam :)), de számomra ő csak egy közepes osztályzatot érdemel, se nem rontott, se nem javított a helyzeten. én már másik szemkörnyékápolót próbálgatok, remélhetőleg nagyobb sikerrel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0