Mádara

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2018. december 13.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr legmélyén hidratál, feszesít és táplál. Az arcápolóban található természetes növényi vitaminok, ásványi anyagok, bioflavonoidok és más biológiailag aktív összetevők táplálják a bőrt, éppúgy, ahogy a harmat felfrissíti a szomjazó mezőt.

EvaCs

2015. szeptember 9.

A legbüdösebb krém amivel életemben találkoztam. Rohadt zöldségek egy pincében. Elhiszem hogy ez biokozmetikum de nem tudom miért kell ennyire büdösnek lennie. Párommal is megszagoltattam és ő is érezte, azt hittem csak én képzeltem.. Sajnos ez csalódás volt, és drága is. Remélem másnak jobb tapasztalata van, senkinek nem ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

petoandika

2015. május 21.

Csak mintákat használtam belőle, de elég meggyőző volt. Kicsit furcsa volt először az illata. Nagyon szépek az összetevők, és használat alatt nem száradt ki az arcom sem (pedig az a bizonyos T-vonal elég száraz szokott lenni általában). Kicsit sokallom az árát, még meglátom, hogy veszek-e belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Scara

2013. március 8.

Ha jól emlékszem 3-4 ezerFt körül volt. Bocsánat a késői válaszért, remélem sikerült még beszerezned belőle valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Scara

2013. március 1.

A legjobb hidratáló krém amit valaha is próbáltam! Eddig a Müller-ben lehetett kapni, de megszűnik napokon belül a márka itthoni forgalmazása :( Még itt-ott lehet szerezni utolsó darabokat amíg a készlet tart, ráadásul most akciós áron kapható ez a felső kategóriás készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.