Mádara

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 9 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 9 990 Ft

Élénkít, hidratál és enyhe napbarnított színt kölcsönöz az arc és a nyak bőrének. Egyenletessé varázsolja a bőrtónust, halványítja a bőrhibákat és a finom vonalakat, egy könnyed alternatívája az alapozónak. Használatával az arc frissebbnek és ragyogóbbnak tűnik, mint a margaréta ragyogása az esti holdfényben.

Ár: 9 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
GOLDEN BEIGE - Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, ajándék termékminták
Ár: 9 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
ROSE BEIGE - Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, ajándék termékminták

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Smokeymagnet

2023. május 24.

A szurrealis aran tul tobb problemam is van vele. Az egyik, hogy a fenyvedok, kremek es primerek magyjaval nem mukodik egyutt, morzsolodik, onmagaban viszont nem hidratal. Masodsorban, annak ellenere, hogy hideg tonusu rozsaszines arcborom van, ez a krem egy olyan termeszetellenes, rozsaszinre festett gotz baba arnyalatot ad az arcnak, amit egyaltalan nem talalok esztetikusnak. Iszonyat budos. Valoban glowy, ez valakinek tetszik, masnak nem, en elvoltam ezzel. De osszessegeben egy nagyon kellemetlen tularazott termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 24.

Harold

2021. március 20.

Számomra ez volt a tökéletes BB krém. Nagyon szép egységes bőrképet eredményezett, kicsit glowy volt, de engem nem zavart, ahogy az illata sem. Viszont az összetevők miatt idővel muszáj volt váltanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Captainblonde

2021. január 25.

Szép fénye van, klasszul terül és pont annyit fed, amennyit kell, nekem nagyon tetszik. Egy csillagot a szaga miatt kell levonnom tőle, mert szörnyű büdös... legalább tuti, hogy nincs benne parfüm :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

CeCeDrake

2020. november 22.

Régebben használtam ezt a terméket, akkor még nem volt ilyen ára.
Maga a krém szinte láthatalan, nem igazán színez, inkább valahogy egységesít. Pirosságot pl nem fedi. Hidratálni nem hidratál rendesen. Soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Régebben használtam ezt a terméket, akkor még nem volt ilyen ára.

bibogi23

2020. július 12.

Mintát kaptam belőle a naturalskin rendelésem mellé!Nagyon kiváncsi voltam már erre a krémre!A fedése minimális de nekem pont ezért tetszik,nem szeretem.az alapozókat így általában a színezett hidratálók nálam a nyerők!Az illata kicsit erős,de elviselhető,nem hagy maszkos hatást,szép egyenletes bőrfelszínt ad!
Az ára nekem egy kicsit húzós,de szeretem ennek a márkának a termékeit!Viszont ezzel úgy vagyok hogy sztem nem tud többet mint a mossa színezett hidratálója és annak az ára barátságosabb!Még gondolkodom hogy melyiket vegyem meg teljes kiszerelésben!Alapvetően azt gondolom hogy nagyon jó kis termék annak aki tényleg csak egy egyenletes bőrképet szeretne,aki bőrhibákat szeretne eltüntetni annak ez kevés,de egy színezett hidratálótól én nem is várom el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Pdrea

2018. május 14.

Én nagyon szeretem az illatát is. Meg az egész terméket úgy ahogy van. Január óta csak ezt használom. Nincs erős fedésre szüksége a bőrömnek. Ettől gyönyörű egységes lesz, mintha belülről ragyogna. Amíg gyártják nem hiányozhat a polcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 14.

mafalda

2018. március 4.

Borzalmas szaga van, mint a döglött halnak....sajnos egyáltalán nem hidratált, az ára egyenesen nevetséges, még a mintát sem tudtam elhasználni, amit azért sajnáltam, sokkal de sokkal többet vártam ettől a terméktől, csalódás.😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Svetlana

2018. január 25.

Két színben kapható, nekem a világosabb lett jó. Kb 2 hete használom a travel size változatot, aminek az ára is barátságos: 3250 FT. Reggel csak feldobom az arcomra és kész vele a hidratálás és a színezés is. Persze: nem alapozó, nem bb krém, így nagy fedése nincs, de nekem a hétköznapokban pont elég. És egész nap olyan, mintha semmi sem lenne az arcomon. A szaga valóban borzasztó, reggelente a hányinger is elkap tőle, de ez csak pár másodperc, míg felkenem, utána nem érezhető. Konkréten olyan frissen hantol sír szaga van már bomló holttestekkel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

Melion

2018. január 13.

Ez mellé nyúlás volt, itthon vettem csak ėszre, hogy a 2. összetevő az alkohol. Mikor az összetevőket néztem csak az egyéb hatóanyagokat néztem, ami nagyon szép amúgy... de iszonyatosan szárította a bőrömet! Zsíros bőrre lehet hogy tökéletes. A fedése amúgy pont jó lett volna, közepesnél is gyengébb de nagyon természetes az összkép. Lehet megpróbálom több aláhidratálással, hátha...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Zsazsmazs

2017. augusztus 18.

A pici, 15 ml-set vettem meg. Nagyon szeretem. Mivel én nyáron egyáltalán nem sminkelek, csak ha fontos. Ősztől viszont ujra mindennapos társam lesz, több okból is. Nincs bőrhibám viszont az orrom körül állandoan vörös a bőr és egyenetlen a szine. Ezzel ez kiküszöbölhető. A rose beige van meg. Biztos, hogy a nagyot veszem legközelebb. A másik ok, hogy hidegben ad egy plusz hidratalast ami nagyon jót tesz. Szeretem. Újra veszem. Szépek az összetevők és vegán❤
Igen, kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Igen, kicsit drága, viszont nagyon sokáig elég.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Algae Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.