Mádara

Ár:   7790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Adj a bőrödnek egy dupla-hatású ellenszert a szennyeződésekkel és a bőröregedéssel szemben, az antioxidánsban gazdag északi fekete iszap és aktív szén erejével!"

Tisztít és hatékonyan segíti a bőrsejtek megújulását, eltávolítja a tisztátalanságokat és a lerakódott szennyeződéseket.

• Megadózisú A-vitamin – védelmez a pigmentációval, korral és ráncokkal szemben
  • Megadózisú niacin (PP/B3-vitamin) – hidratál, és megújítja a fáradt bőrt
  • Szennyeződésgátló hatás – megköti, eltávolítja a nehéz fémeket és egyéb környezeti szennyeződéseket
  • 17 aminosav és alapvető ásványi anyagok megadózisa – hatékonyan csökkenti a kor első jeleit és újratölti a bőrt energiával és ragyogással

Gluténmentes, állatkísérletektől mentes, vegán termék.

Ár: 1800 Ft (12,5 ml) , Eladó: EperStrenkA
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Dunaújváros , fizetés: Utalás, posta vagy foxpost
Mádara Smart Bőrmegújító és Regeneráló Iszap Maszk Aktív Szénnel 12,5 ml
Ár: 1500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
strauszkinga

2019. augusztus 25.

Kicsi kiszerelésben volt meg nekem ez a termék egy beauty boxnak köszönhetően. Egész jónak találtam! Szép lett a bőröm a használata után. Nem venném újra a maszk fekete színe miatt, ami lemosáskor gyakran lefolyt a nyakamon, és vagy a ruhám, vagy a törölközőm kentem össze. Ha valakit ez nem zavar, egyértelműen tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Vicus

2019. május 31.

Mini kiszerelésem volt belőle, 3 használatra volt elegendő. Ez alapján az a véleményem, hogy némi tisztító hatást vettem észre és nem szárította a bőrömet. Az kicsit hiányzott, hogy nem írták rá, hogy vékonyan kenjem fel vagy közepes vastagságban, de ez legyen a legnagyobb gond. Mindenesetre magamtól tuti nem vettem volna meg és a jövőben sem fogom, mert ár/érték arányban annyira nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

SzMona

2018. december 3.

Még csak néhányszor használtam, de nagyon meggyőzött. Gyönyörűen tisztít, és nem szárítja ki a bőrt. Mivel nekem érzékeny és száraz a bőröm, utóbbi nagyon fontos szempont. Kamasz lányom a Madara Detox-ot használja a kissé zsíros, pattanásos bőrére, én ezt. Mindketten elégedettek vagyunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Sodium PCA, Propanediol, Anhydroxylitol, Xylitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!