Mádara

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2021. április 7.

Ár:   13 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez a minősített természetes, bőrtónus élénkítő C-vitaminos hidratáló krém, azonnal élettel tölti fel a fakó és fáradt arcbőrt. Egységes bőrképet kínál és segít megelőzni a pigmentfoltok megjelenését. Használatával a bőr feszes és rugalmas marad. A hialuronsav intenzíven hidratálja a bőrt, miközben a tengeri hínár kivonat segít fokozni annak egészséges ragyogását, puhaságát és fiatalos frissességét. Alkalmas minden bőrtípusra, de különösen az élettelen, fakó és fáradt arcbőrre javasolt. Támogatja a bőr regenerálódását, csökkenti a napsugárzás okozta bőröregedés jeleit és a környezeti stresszorok hatásait. Formulájában a C-vitamin egy stabil formája, az aszkorbil-glükozid található, ami ellenáll az oxidációnak és könnyen behatol a bőrbe. Ez az új generációs arckrém visszaadja az arcbőr egészséges összképét és feszességét.

Kamea

2021. szeptember 24.

2021. 09. 24. update: 4 hónapon keresztül kitartott napi egyszeri (esti) használat mellett. Bevallom, a végére már alig vártam, hogy elfogyjon, mert már nagyon ráuntam. Viszont a nyár dacára a pigmentfoltjaimon észrevehetően halványított. Legalábbis én ennek a terméknek tulajdonítom az eredményt.

2021. 06. 01. Épp valami stabil C-vitamin tartalmú terméket kerestem és nagyon megörültem neki, amikor rátaláltam, mint Mádara újdonságra. A flakon nem valami formatervezett, fehér műanyag csak, így nem is tartom elöl a fürdőszobában. Tudom, nem ez a lényeg, hanem ami benne van, de nekem mégis számít. A krém a tubusból kinyomva sárgás színű, nagyon kellemes illatú és állagú. Azonban mint hidratálókrém az én bőrömnek kevés, így mint egyfajta szérumot építettem be az esti rutinomba az éjszakai hidratálókrémem előtt. Könnyű eloszlatni, hamar beszívódik, a többi termékkel is szépen együttműködik. A többi termékkel karöltve így már szépen karbantartja éjszaka a bőrömet. Mivel számomra önmagában nem nyújtott kellő hidratáltságot, és azért nem egy olcsó termékről beszélünk, csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

KovacsEszti

2021. május 1.

Nekem nagyon tetszik, olyan szep, ude es egyseges bort varazsolt! Elotte porbalkoztam szerumokkal, de valahogy azok nem passzoltak a boromhoz, ez tok jol beszivodik.

A rutinomban este kap helyet egyelore, de meg kiserletezem vele, hogy mennyit bir az arcborom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0