Maison Francis Kurkdjian

Ár:   86 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: Parfuwoman, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   86 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Oud Satin Mood új, valódi parfüm változata, mely kevésbé édes, a prominens jegyeivel mégis erőteljes igézetet nyújtó fás-orientális csoda.

Illatösszetevők: ámbra, fahéj, geránium, ibolya, oud, rózsa, vanília

1 x 5 ml - Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Extrait
Ár: 9.900,- , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NinIM

2021. január 12.

Sose szerettem az OUD-os illatokat egy ismerősömtől kaptam, mintát, és első szaglásra szerelem! Van benne valami amit nem tudok hova tenni valami megmagyarázhatatlan sose illatoltam még ehhez hasonló parfümöt nagyon egyedi.. szerintem inkább nőies. tartóssága közepes, előttem szólóval egyet értek azért mert én nem érzem már, az nem jelenti hogy más sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

pitman

2019. október 5.

Finom, szeretem viselni , egy hölgy azonnal csókolni akar ha közel kerül. :). Viszont tartossag szempontjabol vhogy csalodott vagyok. Egy ido utan nem erzem, de ez persze nem azt jelenti hogy mas sem. Csak az igenyes kifinomult ferfi nak all jol, mint en. :))))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

Parfuwoman

2018. október 17.

Up: Ma végre sikerült beszerezni :) Azóta többször is próbáltam ,biztosra akartam menni,tényleg tetszik -e... S sajnos bebuktam... 😄 Pluszmunkát is vállaltam,olcsó ételeket főztem ,eladtam több parfit és krémeket,épp csak a vesémet nem :)
Gyönyörű alkotás ,brutális erővel és tartóssággal,sokszor azon kapom magam,hogy szagolgatom,honnan jön ez az isteni illat,ugyanis nem lineáris ,változik a leszáradása után is. Nagy a szerelem,különösen ,hogy ennyire ,apránként szedtem rá össze a pénzt . Közben a ház összes illatát vegigszagoltam ,de számomra ez a csúcs .

Na, erre tényleg nincsenek megfelelő szavak.
Elöljáróban annyit, hogy az oud és én, mi nagyon nem vagyunk barátok... Ha meglátom a jegyek között, hogy oud/agarfa, akkor azt általában ki se próbálom, Montale oudjaitól, pedig sikítva menekülök(már gondolatban persze :D )Viszont a kedvenc Youtuberek annyira ajánlgatták, hogy egye fene alapon magamra fújtam a Neroliban. És milyen jól tettem!! Ha egy szóval kellene jellemeznem, azt mondanám, hogy " a vámpír csókja".... Tudom, nagyon cheesy jellemzés, de ez egy sötét, mégis púderes illat. Ha becsukom a szemem, látok egy fekete selyemszaténba bújtatott női alakot, aki köpenye alatt oson egy titkos találkára a szerelmével. Gyönyörű az egész kompozíció. Ez a parfüm számomra attól igazán különleges, hogy az általam nem igazán kedvelt jegyekkel rendelkezik és nekem mégis nagyon tetszik. Az első MFK és igazán drága parfüm, amire elkezdtem gyűjtögetni. Rajtam szépen egyben vannak a jegyek, virágos, picit fűszeres nyitány. Picit édes, kicsit karcos, aztán púderessé szelídül és kitartóan illatozik. 1 fújás 8-10 óráig tartott a bőrömön.
Isteni alkotás, az első MFK, amit tényleg különlegesnek érzek és elrabolta a szívemet. A sima edp közel sem ilyen minőségű, az illata se olyan gazdag, mint az extrait formátumúnak. próbáljátok ki, bűnös élvezet, engem rabul ejtett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Na, erre tényleg nincsenek megfelelő szavak.

Marcsi66

2018. március 28.

Szerintem MFK parfümjei nagyságát a oud sorozat,és a Baccarat mutatja igazán,csak a sima oud,azt hiszem a legelső,abból van egy fújósom,nekem az a TÖKÉLY,és ez abszolút szubjektív,Mert ez is alkalmas a szépség bámulatára,gyönyörű gazdagságát néha én is felölteném
Sűrű és füstös, fás alapokon (nem nehéz,de súlya van) a virágok,, amiből a rózsa az érzékiség románcát hívja életre,a oud mint a vaj oly puhán
Fahéj is feltűnik,egy kis édességgel,teljesen korrekt,nem sok
elismerés és rajongás okozója,hosszú órákra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.

Fahéj is feltűnik,egy kis édességgel,teljesen korrekt,nem sok
elismerés és rajongás okozója,hosszú órákra

HuAnita

2017. augusztus 20.

Rendeltem egy mintacsomagot. Többek közt az Oud Satin moodot és az Extrait változatát. Összehasonlítva a kettőt, az Extrait sokkal sűrűbb és füstösebb, kevésbé édes,mint az edp és az oud sokkal hangsúlyosabb benne. Tartóssága kiváló, még másnap is érezhető volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.