Maison Francis Kurkdjian

Ár:   90 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kicsivero, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. október 28.

Ár:   90 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: copahu balzsam, fahéj, oud, sáfrány

Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
Ár: leírásban , Eladó: LocseiZsuzsanna
Állapot: új, nem használtam, Helyszín: Miskolc, fizetés: utalás után postázom/fox

chamo

2019. október 22.

Na végre valami oudos az oud szériából, gondoltam én... hogy tetszeni fog :)
Ez kb. a negyedik extrait, amit próbáltam az oud szériából, hát eddig egyikben sem volt nyoma ouddominanciának. Na itt végre valami laoszi oudra jellemző illat is kiérződik.
A nyitány egyszerűen borzalmas, nagyon gumiszagú, fémes-medicinális illat, teljesen száraz, de nem púderesen, hanem bőrösen, mintha egy száraz második bőrréteget kaptam volna. Pár óra után enyhül a szárazság, kicsit légies karaktere lesz, de még mindig meg-megcsap a tapadós szárazság, mint amikor egy kanál fahéjport a szádba veszel, és érzed azt a gyilkos, tömör szárazságot. :)
Számomra nagyon unalmas lett, a koncepció sem jött át sajnos.

Remélem, ez lesz az egyetlen 1* a mesternek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Na végre valami oudos az oud szériából, gondoltam én... hogy tetszeni fog :)
Számomra nagyon unalmas lett, a koncepció sem jött át sajnos.

Remélem, ez lesz az egyetlen 1* a mesternek :)

zuzmano

2019. szeptember 18.

Senki de senki nem kacérkodott vele ? Pedig aztaaaaa@va . Hihetetlen oud és fahéj a női bőrön kicsit érezhető a bőrös beütés de inkább édes fahéjas igazi dög . Tartóssága mindent fellül múló teret időt átölelő szilázs .
Férfi bőrön is fenomenális. Volt hogy egyszerre fújtuk és nem tudtam magamat vagy a Kedvest szeressem e jobban benne . Úgy tudom már csak elvétve kapható . Ezer hála annak az Úrnak aki nem szereti a parfümöt és eladta nekem . Legjobb helyen van . Csodaszer és baccarat rajongóként azt is megkockáztatom hogy ez jobb . Más nagyon más de klasszisokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)