Maison Martin Margiela

Ár:   £98   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   £98

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: aldehidek, bergamott, rózsaszín bors

Szívjegyek: jázmin, rózsa, levendula

Alapjegyek: fehér pézsma, pacsuli, kókusz

Ár: 25.000 Ft plusz posta költség , Eladó: Evu227
Állapot: 100ml/-3 fújás , Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy postán maradó csomag

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Asianlover

2021. február 13.

Az elnevezès alapjàn meglepődtem, mennyire kòkuszos ez az illat, aztàn megcsekkoltam Fragranticàn ès valòban kòkuszos kategòriàban indul, nem àrulnak zsàkbamacskàt. Sok kòkuszos parfümöm van, mondhatjuk, hogy kedvelem ezt az illatjegyet. Ez az illat kifùjàskor igazàn friss, aztàn kezd kissè beèdesedni, de - köszönhetően talàn a levendulànak - vègig ott van benne egy fanyarsàg. Nem annyira jön be nekem ez a savanykàs-szappanos kòkusz, ìgy rèszemről biztos nem lenne vàsàrlàs. Tartósságát tekintve igazán nem lehet rá panasz, sok órán át, jól érezhetően elkísért ez a gagyi kókuszosság, végül is tényelg olyan, mint egy olcsó kókuszos tusfürdő, nagyon nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: Green 5 / CI 61570, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol