Maison Martin Margiela

Ár:   €104   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2019. augusztus 13.

Ár:   €104
Lelőhely:   külföld, online

Megjelenés éve: 2019.

Illatjegyek: kávé, levendula, habosított tej

Fújós🍂☕Maison Martin Margiela Coffee Break EDT
Ár: 3300 Ft + posta , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HmM

2021. október 14.

Már egy jó ideje kinéztem magamnak - kávé, levendula? abszolút két kedvencem - szóval itt KM-en végre sikerült beszerznem belőle pár milit (mégegyszer köszönet Évinek 😊). Őszintén szólva nagyon meglepett az első fújás - ugyanolyan illata volt, mint a nivea borotvahabomnak :D egyáltalán nem erre számítottam, viszont idővel elkezdett puhulni és azon kaptam magam, hogy folyamatosan szagolgatom a csuklóm. Not gonna lie, egy alkalommal bealudtam nem sokkal, miután felfújtam és félálomban is éreztem, meg ez volt az első dolog amit érzékeltem ébredéskor szóval abszolút rátett egy lapáttal a cozy érzése :D A minap viszont volt egy olyan érzésem, hogy meg kéne próbálni layerelni: hát egy édesebb, vaníliásabb illattal párosítva valami isteni, komolyan! A másik illat egyébként a Casamorati - Dama Bianca mintám volt (igen-igen, szégyen hogy ezt a drágaságot nem hagyom önmagában érvényesülni:D) , és így a kettő együtt sokkal jobban tetszik, mint külön-külön, szóval majd szerintem keresek emellé valami olcsóbb D.B. dupe-ot :D

Update: Fejvesztve rohanok adni neki még egy csillagot. Nem tudom, mi történt, de mostanában önmagában is nagyon finom, puha, krémes illattá szárad le és ERRE vártam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 14.

eheiszki

2021. szeptember 29.

2021.Szeptember 2.
Nagyon vártam! És kicsit csalódott vagyok ugyanis kajak olyan illata van mint azoknak a 90-es évekbeli keverős parfümériákban kapható női deo spayeknek amiket anyukám munkába használt 😃 (Mondjuk ez a memories kollekció tagja szóval..) Ez alapvetően nem negatív csak nem erre számítottam. Számomra ez egy púderes, picit lactonic (habos tej) enyhén kávés, aromás vanília illat. Nagyjából lineáris. Nem rossz. De nem az én illatom. 10 ml utazót vettem, sztem elég lesz egy olyan 2-5 évig 😃

Update: Újra használtam és most nagyon szépen mutatott, nem tudom, ez talán napszakfüggő mi mikor áll jól. Mindenesetre most reggel fújtam fel és a kávé dominált benne, érdekes volt, utána kávét főztem és miközben kortyolgattam a levendula is betársult. A lactonic és powdery hatás hullámzóan váltotta egymást. Egészen szép volt. Szóóval fogok venni belőle 30 ml kiszerelést is. 😃

Kis Update:
Tehát Zsófia ötletén felbuzdulva layereltem a Coffee Break-et Yves Rocher Nuit Vanilla illatával és bomba jó eredményt kaptam. Önmagában is nagyon jó illat de vaníliával ütős kombó. Önmagában értékelve is felpontozom!

Az összetevőket részletesebben megtaláltam a Douglas oldalán:

Illatcsalád: Fougere
Fejjegyek: Bors esszencia, Narancsvirág szirmok, Pacsuli
Szívjegyek: Levendula esszencia, Fodormenta essencia, Narancsvirág abszolútum
Alapjegyek: Tejhab akkord, Kávé akkord, Szantálfa, Virginiai Cédrusfa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

2021.Szeptember 2.

Kis Update:

Az összetevőket részletesebben megtaláltam a Douglas oldalán:

Illatcsalád: Fougere
Fejjegyek: Bors esszencia, Narancsvirág szirmok, Pacsuli
Szívjegyek: Levendula esszencia, Fodormenta essencia, Narancsvirág abszolútum
Alapjegyek: Tejhab akkord, Kávé akkord, Szantálfa, Virginiai Cédrusfa

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.