Maison Martin Margiela

Ár:   9060 Ft és 34 440 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 21.

Ár:   9060 Ft és 34 440 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2013.

Illatcsalád: chypre-virágos

Fejjegyek: körte, ambrette

Szívjegyek: írisz, rózsa, narancsvirág

Alapjegyek: indonéz pacsuli, fehér fák, fehér és krémes pézsma

Ár: 4000 Ft , Eladó: alinardus
Állapot: a képen látható mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: személyes átvétel

Piscinke

2021. február 17.

Hát ez egy az egyben Narciso for Her, talán annál kissé lágyabb és puhább. Ilyenkor vagyok bajban a pontozásnál. Mert tetszik, tök jó. De ha az elájulós illatoknak is ötöst adok, meg ennek is...legyen ez most egy erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

Asianlover

2021. február 13.

Teljesen egyetèrtek az előttem szòlòval, szerintem is olyan ez az illat, mint amikor belèpünk egy frissen takatìtott hotel szobàba. A koncepciò megvalòsul, de èn szemèlyes ìzlèsem szerint nem szeretnèk ennyire àtlagos illatosìtò szagù lenni, jobban el tudom èn is kèpzelni szobaillatosìtòkènt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Rumcajsz

2021. február 11.

Ez az aminek szánták: vasárnap reggeli firenzei ágyban lustálkodás, tiszta, friss ágynemű, ablakon ágyra besütő napfény, a vázában gyöngyvirág, múlt éjjel megmosott haj finom illata. Őszintén ezt inkább tudom elképzelni egy szoba illatának, mint parfümnek valakin. És azt hiszem többé-kevésbé ez is volt a céljuk ezzel az illattal és testvéréivel a Replica kollekcióban. Finom illat, de valahogy mégsem érzem olyan kiemelkedő minőségűnek. Kicsit olyan, mint egy jobb fajta szobaillatosító olaj. Kipróbálni mindenesetre érdemes, ha szereted a fehér virágos, könnyed, tiszta, friss, tavaszi nyári illatokat. Teljesítményével nincs gond. Ingyenes mintát kaptam, engem jobban izgatott volna a kollekcióból kb bármelyik másik koncepció, de hát ezzel dobtak meg. Inkább feminin, de ha jól tudom, azóta unisexként árulják

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Anna-

2020. november 23.

Nagyon nagyon imádom az illatát, egyik kedvenc parfümöm, hihetetlenül jó az illata számomra😄 viszont sajnos nem olyan tartós mint ahogy azt elvárnám egy ilyen drága parfümtől. Vagyis attól függ...
ha más parfümöket nézünk, amiknek mondjuk 20000 Ft/ 50 ml az ára, akkor kb ugyan ott vagyunk ezzel, ami kb 40000 Ft/ 100 ml. Szóval nem is olyan hű de drága. Viszont a lényeg, hogy hiába az a zseniális illat, vannak más, sokkal tartósabb parfümjeim, így nem hiszem hogy valaha is újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

ALettah

2020. október 18.

Nos, valóban a vasárnap reggeleim juttatja eszembe, ugyanis rajtam virágos tisztítószer szaga van, és általában vasárnap takarítunk. Semmi más pozitívat nem tudok mondani róla. Virágos, de szintetikus, szúrós, van valami kellemetlen tisztítószeres-mosóporos mellékzöngéje. Nem szeretnék ilyen szagú lenni, sem vasárnap, sem máskor.
Szerencsére csak kicsi mintám van.
Ha már puha, fehér tisztaságillat, akkor Nivea, vagy Arden True Love.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Szerencsére csak kicsi mintám van.
Ha már puha, fehér tisztaságillat, akkor Nivea, vagy Arden True Love.

Ancsi12

2020. augusztus 16.

Nem ilyen illatra számítottam a neve alapján. A “Lazy sunday morning” név alapján én inkább egy “tisztaság illatra” számítottam, valami olyanra, aminek frissen mosott ruha szaga van. Ez egyáltalán nem olyan. Se körtét, sem rózsát nem érzek rajta. Amikor először kifújod virágos illat, viszont van benne valami szúrós is, ami nem kifejezetten tetszik. Ez a szúrós szag nem tűnik el később sem, ezért nem szeretem annyira viselni. A hatósugara sem nagy, és nem is a legtartósabb parfüm. Ennyi pénzért számomra nem érné meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Farnesol, Limonene
Színezékek: CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.