Maison Martin Margiela

Ár:   $126   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 19.

Ár:   $126

Megjelenés éve: 2019

Illatjegyek: bors, vanília, fás jegyek, cédrus

Ár: 5ml/ 2.000ft 10ml/ 3.900ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

silence

2020. szeptember 16.

Hű, nagyon nem szeretek lehúzni illatot, főként az első véleményezéssel nem szeretném elvenni a kedvét senkinek, de ez az illat borzalom!
A névválasztás nagyon csábító..... viszont az illat abszolút nem azt adja, amit a neve sejtet.
Nos, én szeretek könyvtárba járni.... de ha valóban ilyen illata lenne a könyvtáraknak, tuti nem szeretnék.
Tulajdonképpen én egészen mást vártam. Az illatjegyek böngészése során (bors, fás jegyek, vanília, cédrus) szinte biztos voltam benne, hogy tetszeni fog, de épp az ellenkezője. Én valami egészen mást érzek!
Ez egy erős, pacsulis - pézsmás - vaníliás illat, túlzottan poros háttérrel.....
Erős, tolakodó, agresszív, levakarhatatlan!
Ok, az erős porosságot még talán betudhatnám “könyvtár illatnak” - ódon, ősrégi könyvtárakban talán még felfedezhető a por a könyvek tetején, na de oda meg nem járunk....!
Lehet, hogy velem van a baj: én a könyvek papír - illatát, a frissen nyomtatott könyvek “könyv-illatát” vártam..... igaz is: azt nem egy antik könyvtárban kell keresnem, hanem a könyvesboltokban.
A lényegen nem változtat: az illat akkor is egy nagy nulla számomra, messziről menekülök tőle.... sajnálom, mert sokat vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Erős, tolakodó, agresszív, levakarhatatlan!

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Isoeugenol, Cinnamal, Citral, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Coumarin
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, CI 60730, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol