Make Me Bio

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: drszoszi95, Módosítva: 2020. január 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Finoman és alaposan megtisztítja a bőrt. A narancs aromája a benne lévő természetes hatóanyagokból származik.Hidratálás és rugalmasság a bőr tisztítása során. A normál és kombinált bőr számára készített sorozat. Alapja a citrusolajok és -kivonatok, amelyek táplálják és támogatják a bőr regenerálódását.

drszoszi95

2020. január 25.

Először a krémje volt meg, és az annyira bejött, hogy adtam egy esélyt a lemosónak is. Nagy problémám, hogy a habzó arctisztítóktól mindig nagyon húzódik a bőröm és brutálisan kiszárítják. Ennek az összetevőiben láttam a sok olajat, gondoltam hátha ez segít a problémán. És így is lett. Imádom, nem csíp, nem irritál, nagyon gyengéd,de közben az eddigi leghatékonyabb lemosóm. A sminkem mostam le vele, és utána áttöröltem az arcom még micellás vízzel, szinte tiszta maradt a vatta, ennyire jól még egyik lemosómnak sem sikerült tisztítania. Biztosan újra veszem, talán kipróbálom majd a rózsás testvérét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.