Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: mintberry.crunch, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Müller

4-es szemhéjpúder paletta.

Make Up Factory Eye Colors szemhéjpúderek 11,43,90  árnyalatban
Ár: 800 Ft/db +postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Ingrido

2019. április 6.

90 Rose Garden A csomagolása ízléses, szeretem ezt a hangulatot. Egy gomb megnyomásával kinyílik a doboz (nem kell feszegetni, pattintgatni stb.), és nem ugrik-potyog ki belőle az applikátor. Ha nem akarom használni, nem is kell róla tudomást vennem, elég mély a hely, ahol fekszik. Még egy pici tükör is belefért a dobozba. Szóval szerintem formatervezésből és használhatóságból külön dicséretet érdemel a termék. A fedelén lévő résen át négy szín látszik, az azonban csak a kinyitás után derül ki, hogy a két alsó szín (általában a legvilágosabb, és az alapozó szín) nagyobb, tehát több van belőle a csomagban, mint az árnyékoló és a domináns színből. Nekem egyébkét kicsit sok is a négy szín, főleg a két dominánsat használom. A legvilágosabbat (highlighter) soha, az alapot is ritkán. Röviden elég lenne egy duó is. A minőség egyébként jó: nem porzik, szépen eldolgozható, tartós. Meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

EnyediF

2019. február 12.

Nagyon szép színekkel rendelkezik, a pigmentáltsága jó, egész napot kibír a szemen. Szépen eldolgozható, akár más szemhéjpúderrel is. A csomagolásra külön kitérnék, mivel nagyon szép, igényes és masszív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

herczegno33

2018. december 19.

A kíváncsiság vitt rá a kék palettára. Meglepően jó, tartós, könnyű felvinni.
Ismerkedem még a márkával, de ennek alapján ki fogok tőlük mást is próbálni.
Most 6 féle 4- es palettát láttam, kacérkodok egy zölddel, jövök updateolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

A kíváncsiság vitt rá a kék palettára. Meglepően jó, tartós, könnyű felvinni.
Ismerkedem még a márkával, de ennek alapján ki fogok tőlük mást is próbálni.
Most 6 féle 4- es palettát láttam, kacérkodok egy zölddel, jövök updateolni.

skin

2018. szeptember 18.

A limitált lila palettát vásároltam meg amelyben van egy selymes fehér szín is. A színek nagyon jól kombinálhatóak egymással és szép vizes csillogásuk van. Könnyen satírozhatóak ,de nem peregnek .5*-os minőség ! Egy munkanapot biztosan kibír és meg sem kopik. Őszintén a márka egyetlen termékében sem csalódtam még .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

adri0419

2018. július 21.

A barnás, a zöldes, és a szürkés árnyalatú paletta is megvan. Imádom. Nagyon szépen pigmentált, nem csúszik le a szemhéjamról nap végére sem (igaz szemhéjpúder alapot mindig használok alá). Nagy kedvenceim. Biztos újraveszem mindet, teljesen beleszerettem a színekbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Pancsi01

2015. december 12.

Nekem a rózsaszínes árnyalat van meg. :) Imádom az egyik legjobb szemhéjpúder. Jól pigmentált. A színét nem veszíti el egész nap gyönyörű. Az árát teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

berdina

2015. augusztus 30.

Nagyon jó kis szemhéjpúder, tartós jól pigmentált. Sajnos a színválasztásban mellé nyúltam. A 08-as árnyalat (barnás) nem igazán passzol hozzám, egyszer próbáltam csak. A bolti ár alatt eladom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

sicsu

2015. május 11.

A barna van meg, csodálatos, nagyon szép diszkrét színek, lehet őket együtt és külön is használni, én minden nap felrakom, mert nagyon bájos :) jó vétel volt, bár az ára, így visszagondolva, túúúl sok az én pénztárcámnak, nem fogom újravenni... de nem vonok le csillagot, mert tartós, és szépen eldolgozható, szóval végül is reális az ár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

purpuratulips

2015. február 7.

Nekem a barna árnyalatos paletta van meg és imádom. Ezeket a színeket nekem találták ki. Jó, hogy nem csillognak nagyon. Gyönyörű összhatást tudok vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

km1203

2013. április 21.

Nagyon jó kis szemhéjpúder, 4 színkombinációm is van. Az utolsó szerzemény sajnos nem tűnik jó választásnak. A zöldes árnyalatot vettem, ami nem igazán illik hozzám. Ha valakit érdekel a bolti ár feléért odaadom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone
Emulgeálószerek: PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate
Szilikonok: Dimethicone