Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GreenB, Módosítva: 2013. március 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes állagú ajakrúzs, mely selymes fényt és egyenletes felszínt kölcsönöz az ajkaknak.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 25.

Ha az az átok parabén nem lenne benne...
Kettő rúzsom van ettől a márkától, mindkettő Lip Color. Az egyik az előző, Emme véleményében részletesen bemutatott 201-es, ezért róla nem is írok, a másik pedig egy igazi núdos árnyalat a 120-as.
Krémes finishű, selymes csillogású és egy picit édeskés az íze. Szerencsére csak édes és nem parfümös.
A tartóssága szerintem jó, napközben, mint a társait, természetesen kell korrigálni, de ez nálam nem von le az értékéből.
Nagyon szeretném, ha nem lenne benne a parabén, miatta viszont csak négyest kaphat és a Lip Colorból ezért nem is tervezek további beszerzést.
Szerencsére a márkának van olyan rúzsa, ami parabén-mentes, kár, hogy az én polcomra nem azok kerültek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 25.

Ha az az átok parabén nem lenne benne...

Emme

2016. február 27.

Múltkor le volt pár árnyalat árazva a Müllerben, akkor vettem meg a 201-es színt, ami egy szép pirosas-barnás szín. Nekem tökély a hétköznapokon, szépen mutat a világos bőrömhöz és szőke hajamhoz. Picike, alig látható csillámok vannak benne. Tükör nélkül felkenni szerintem nem lehet, főleg mivel ugyebár erőteljes színről van szó. Viszont olyan lágy és puha, hihetetlen könnyen siklik, és plusszba süti illatú, szerelem *-* Nem a legtartósabb, párszor érdemes ránézni napközben, de szerintem ezálltal semmit nem veszt az értékéből. Nem matt rúzsról van szó ugyebár. Az essence satin mauve kontúrcerkáját szoktam használni vele ha épp nem felejtem el, így lehet javítani a tartósságán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

mokkalany

2015. november 21.

Köszönöm a Make Up Factorynak a Pink Summer árnyalatot, mert pont ilyen barackos korall színt kerestem, és a többi márkánál mind volt valami bibi - túl enyhe színű, közönségesen túlpigmentált, túl fényes, túl matt, nem tartós, túl tartós, túl narancssárga, túl rózsaszín... Úgy tűnik, ez egy optimális kompromisszum. Ha már régóta használom, talán még frissítem a véleményemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

HorvathEva

2013. december 7.

Van valakinek? Vélemény?
Nekem van, elég erős színű, nagyon szép, de rajtam nem túl tartós. Emiatt mondjuk nem tudom lepontozni, mert rajtam a legtartósabb rúzs sem marad meg.
Kicsit még azt savallom, hogy "sérülékeny". Annyira puha, hogy mindig attól félek, letörik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

Van valakinek? Vélemény?

Antioxidánsok: Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxycinnamate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Antioxidáns, amely a készítmény oxidációra hajlamos hatóanyagait védi az oxidációtól.