Make Up Factory

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2016. december 7.

Kiszerelés:   4,9 g
Lelőhely:   Müller

Professzionális minőségű matt szemhéjpúder

A négy matt, egymással kiválóan kombinálható színű szemhéjpúder a beépített applikátorral egy tetszetős dobozban található. A kiváló minőségű, öntött textúra intenzív színt biztosít. Ennek a bársonyos és matt, finom minőségnek köszönhetően a Mat Eye Colors ideálisan használható a szem környékének modellálásához és hangsúlyozásához. A négy színárnyalattal egyedivé varázsolhatja a szem környékét: különböző színkombinációkban a finom megoldástól az extravagáns összeállításig.

Dermatológiailag igazolt bőrkompatibilitás.

kleodenise

2017. május 26.

Sminkes vagyok és egy fotózáshoz vettem mert a terv egy füstös piros volt de nagyon élénk pirossal. Nem találtam semmi olyan igazi pirosat ami mondjuk nagyon pigmentalt lett volna míg nem bukkantam rá erre. Hat ez vm eszméletlen hogy mennyire elénk és pigmentalt színe van. Draga szerintem de nagyon megéri az arat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Orsolya13

2016. december 7.

Elég húzós az ára, de ajándékba kaptam. Nagyon szépek a színei, pigmentáltak, és tartósak - alá az Yves Rocher szemhéjpúder alapot használom, amivel egy napot szépen, kopás nélkül kibír. Matt hatása van, nem potyog le és könnyű elsatírozni is. Egy dolog zavaró, hogy nincsenek külön választva a színek, csak egy csíkkal, így óvatosan kell vele bánni, nehogy átkússzanak egymásba a dobozban. Nem gondoltam, hogy jól tud állni ez a színkombináció a szemem, de tetszik és jár az 5 csillag neki (nekem a Colors of a Voyage árnyalatban van meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, CI 74160, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Benzoic Acid

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.