Make Up For Ever

Ár:   $43   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Ár:   $43
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Tökéletes, de természetes fedést ígér, hogy tökéletesen nézzünk ki a képeken és a mindennapokban is.

laural

2019. február 9.

A kedvenc alapozóm eddig. Nagyon könnyen meg lehet találni a megfelelô színt, hatalmas a vàlasztèk. Közepesen fed, nem gyûlik meg a ràncokban, jòl tartja magàn a tovàbbi rétegeket (korrektor, krèmpirosítò), nagyon természetes a vègeredmèny. Engem a MAC studio fix fluidra emlèkeztet, de könnyebb vele dolgozi, kevésbbè matt, kevèsbbè szàrít. Kombinált bôrre nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Bettike941

2018. augusztus 8.

Azok, akik nem rendelkeznek problémás bőrrel, tökéletes alapozó! Nagyon természetes hatása van, láthatatlanul simul a bőrre és a ráncokba sem ül bele. Az én pattanásaimat nem fedi el, viszont a tesómnak ilyen van és imádja. Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

annareka

2017. október 10.

Tényleg nagyon szép és természetes, Anyukám el is szerette (ami azért nagy szó, mert az alapozók 99%-a vagy irritálja vagy zavarja, hogy látszik rajta). Én a Ben Nye Banana púderrel használtam, és csodálatosan működtek együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Regi84

2017. április 22.

Cannesban vettem a Sephorában, ami tényleg olyan volt, mintha a sminkmenyországban járnék :) nagyon jó alapozó, szépen, természetesen fed, kicsit építhető, nagyobb bőrhibákra kell rá korrektor. Nem matt, nem is fényes, szépen púderezhező, akkor sem lesz maszkos. Jól tart, nem nagyon kopik és pozitív, hogy este viszonylag könnyen lejön. Szóval új kedvenc csak kár hogy a közelben nem tudom beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Catwalk

2017. március 14.

Ma használtam először, ami feltűnt: nagyon szépen beleolvad a bőrbe, szinte láthatatlan. Abszolút nem lesz "cakey" hatása. A fedése közepes, de építhető. Nekem nagyon tetszik, főleg, hogy nagyon passzol hozzám az árnyalata (245-ös). A boltban nézegettem a stick-es verzióját, de az nagyon erős fedésűnek tűnt, szerintem az hétköznapi viselésre túl sok, maszk hatású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 14.

lysza1985

2017. február 12.

En is nagyon kivancsi voltam, annyi jot hallottam rola, igy emiatt csalodtam is. Ar-ertek aranyban 3.5-4et adnek ra. Jo alapozo, de nekem hatasban nem veri a Double weart. Amiben jobb, hogy fenyben sincs maszkhatasa, szerintem kozepesen fed, 10orat biztos kibir, de valahogy megsem erzem, hogy minden ft-t megerne. Lehet kesobb meg jobban osszebaratkozunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

zsofikjry

2016. szeptember 29.

Ójézus. Röviden: az alapozó. Minden egyes dollárt megér. Hibátlan bőrképet ad, nagyon tartós, egyszerűen mindent tud, amit kell / ígér. Alig várom, hogy beszerezzem a stick változatot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

SminkSarok

2016. augusztus 6.

Hónapok óta izgatottan vártam, hogy vajon mikor jön el a pillanat, amikor végre kipróbálhatom ezt a csodálatos hírnévvel rendelkező alapozót. A kedvenc YT gurujaim is áradoztak róla, így tudtam, hogy nekem is be kell ruháznom egyre. Most lehetőségem nyílt rá, ugyanis egy kedves leányzó megvált itt a KM-n az övétől, mert nem volt jó a szín. Azt hiszem egy igazi "bargain" vásárt csináltam. :D Nálam ez az alapozó szerelem lett első próbálkozásra.
Leheletkönnyű, nagyon szép, természetes fedése van. A végeredmény nem matt annyira, mint pl. a MAC Studio Fix Flud alapozójának, de kárpótol érte a könnyebb és kissé talán folyékonyabb formula. Nem is vágyom ultramatt pofira, így nekem ez tökéletes.
Kár, hogy ilyen borsos az ára, az meg pláne, hogy nálunk nem lehet beszerezni. Ennek ellenére azt ajánlom, hogy aki picit is gondolkozik rajta, mindenképp próbálja ki, ha lehetősége adódik rá. Szerintem egy csoda. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

noparazita

(!)
2016. július 28.

A sok youtube-os szépségguru ajánlására ruháztam be rá egy párizsi Sephorában, és milyen jól tettem! Nagyon tetszik, hogy leheletkönnyű, folyékony alapozó, így alig kell kinyomnom az üvegből és elég az egész fejemre. Könnyen el lehet dolgozni, rétegezni, és mégis jól fed, gyönyürű természetes hatást ad. Más alapozóknál volt problémám azzal, hogy éreztem, hogy van valami a bőrömön, de ez mintha ott se lenne, nagyon könnyű és tartós viselet. Az én arcomon nem teljesen matt, viszont púderrel ez kiküszöbölhető, ha valaki arra vágyik. Nem használtam még ilyen drága alapozót, így viszonyítási alapom nincsen, de én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Lapetite01

2016. április 17.

For ever! Olyan kár, hogy Magyarországon kevesen ismerik ezt a márkát, mert hát messze a legjobb, amit valaha próbáltam!!!
Franciországban, a Sephorában vettem, méghozzá úgy, hogy a tiszta bőrömhöz tettek egy "kütyüt", ami a Sephorában kapható nem kevés alapozóból kiválasztotta az én bőrszínemnek megfelelőt. Az én esetemben ez az N140.
HD alapozó, amitől tényleg WOW a hatás. De szó sincs maszkról, természetes, matt finis, amit egy nagy vékony púder réteggel szoktam fixálni. Nagyon kellemes a viselete, nem érzem egyáltalán, hogy rajtam lenne, nem irritál, nem okoz pattanást.
Szuper ápoltnak tűnik az arc, én ezt még más alapozónál nem tapasztaltam.
Időközben megjelent már az újabb verzió is belőle, alig várom, hogy kipróbálhassam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 17.

Szuper ápoltnak tűnik az arc, én ezt még más alapozónál nem tapasztaltam.

Hidratálók: Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az európai bükk rügyeinek a kivonata. Ecocert által tanúsított természetes öregedésgátló összetevő. A hatóanyag gyártója szerint energizáló, hidratáló és tápláló tulajdonságokkal rendelkezik a bőrön.