Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. február 28.

ZitaKisasszony

2013. október 8.

Sokáig ezzel a "ceruzával" húztam a tusvonalat a szememre. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, de.. Nem elég intenzív a színe. Átértem az ELF filces szemhéjtusra, brutál fekete színe van. Hogy ezzel mit csinálok? Fogalmam sincs, mert a vízvonalra nem tudom használni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. február 12.

A lila színű jó indulattal is csak egy halovány lilásszürke, és a szem alsó kontúrján (nem vízvonal) nekem úgy 10 perc alatt képes egészen megdöbbentő távolságra elmászni, felül még nem használtam, oda nekem nagyon gyenge ez a szín. A fekete is megvan, az nem rossz, nem az a koromfekete, de nem mászkál. Összességében vegyes érzéseim vannak, nem annyira praktikus ez a vastagabb vágott fej mint gondoltam, de használható. Bár kíváncsi lennék hogy a többi élénk szín mit produkál, nem győzött meg, úgyhogy nem fogok venni belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

sz.zsuzsi1981

2013. február 9.

Elsőre nagyon tetszett, jó a menete, könnyű csavarni, szép a csomagolás, de nincs túl erős színe, ami végülis nem gond, mert egy halvány keretet ad a szemnek, de én mégis többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate