Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Orsyna, az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2015. december 3.

Kiszerelés:   8,4 g

10 természetes, matt színt tartalmaz: Unwrap, Butter, Bare, Taffeta, Fade, Penny, Chino, Truffle, Fog, Smoke

A bársonyos meleg és hideg tónusok viselhetőek önmagukban vagy akár vegyíthetőek is egymással a kasmír hatású végeredmény eléréséhez.

Meleyaa

2015. november 21.

Nem tudom,h bárhol beszerezhető-e még,de életem egyik legjobb igazán matt palettája.A színek gyönyörűek,nem porzanak,könnyen eldolgozhatók illetve összesatírozhatóak.Mindennapos használatra,visszafogott nappali smink készítésére tökéletes.Egy csillagot sajna le kell,h vonjak a csomagolás rovására.A fedele elég vélony műanyag,így könnyen törik.Az enyém sajnos már lejár az aljáról,de ettől függetlenül imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

beautyworld

2015. július 4.

Vegyes érzésem vannak ezzel a palettával kapcsolatban. Némelyik szín nekem túl halvány, sok rétegben kell felvinnem hogy látszódjon, nem sűrűn használom de azért nagyjából meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

PAncsi79

2014. január 8.

A paletta színei szépek, a szokásos MUA minőség. Satírozáshoz és egy visszafogott matt smink elkészítéséhez is megfelelő (természetesen alappal).
A problémám vele csupán annyi, hogy jobb szeretem, ha egy palettában vegyesen vannak matt és fényesebb színek, mert viszonylag ritkán használok csak matt színeket. Emiatt nem érzem igazán kihasználhatónak a palettát, önmagában nekem kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.