Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zalla, az összetevőket feltöltötte: HuAncsi, Módosítva: 2014. március 18.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító pirmer zsíros és kombinált bőrtípusra.

Csökkenti a pórusokat és a bőr kifényesedését

HuAncsi

2014. február 2.

A heten erkezett meg a MUA webshopjabol jonehany egyeb termekkel egyutt. Eddig minden sminkcuccuk remekul szerepelt, ez az egy sajnos viszont nem nekem valo:( Rengeteg primert kiprobaltam mar, es mindre allergias vagyok, kiveve egyet; a Benefit Porefessional-t. Ezt is azert rendeltem, mert annyira olcso, de sajnos nem erte meg... Szoval ha barkit erdekel, nagyon szivesen tovabbadom aron alul:)
Egyebkent teljesen ugy teljesit, mint a tobbi primer, a tag porusokat nem fedi ugy el, mint mondjuk a Porefessional, de finom a texturaja, egyenletes felszint biztosit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.