Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2013. március 17.

Matt hatást biztosító könnyű áttetsző porpúder.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. április 23.

Megrendeltem, de kihagyták a csomagomból, szerintem tudták hogy nem kell ez nekem :-) Azért egy kis reklamálás után küldtek egyet. Nem tetszik, kicsit furi a színe és olyan nehéz az egésznek az állaga, kissé fullasztó, a mattító hatása nem olyan rossz, de én megőrülök ha érzem hogy fulladozik a bőröm. Ráadásul nem lehet szép természetesen felvinni, azt hiszem tesómnak igaza volt, mikor úgy jellemezte hogy olyan mint a régi púderek: látványos, pláne közelről :-D Különben viszonylag erős a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891