Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glara, Módosítva: 2013. március 10.

Egy rétegben dúsít, két rétegben elképesztő hosszú pillákat varázsol!!   Egyenes, gumisörtés keféje van, mellyel könnyen lehet felvinni a festéket a pillákra.

ZitaKisasszony

2013. október 8.

Ööö.. Kérdezem én: hol van ebben a spirálban az anyag?! Egyszerűen SZÁRAZ.. Maximum akkor használom, ha már felvittem előtte a szempillaspirált és át akarom fésülni a pilláimat. Borzasztó..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

mazsola

2013. április 19.

Rájöttem a technikájára, így viszont már egész jó! Én nagyon szeretem a drámai szempillákat, még a mindennapokban is, így ezt a hatást keresem minden spirálban. Eddig maradéktalanul az az Evelin spirál hozta a hatást, amit véleményeztem korábban. Amikor ezt a spirált használtam először, nagyon csalódott voltam, kb. az volt a véleményem mint Glaranak. Szokás szerint az ember annyiszor húzza át a szempilláját, amennyi réteg már elegendő az ízlésének. De ezt hiába húzgáltam át százszor, valahogy nem jött a hatás..... Aztán véletlenül jöttem rá a technikára: délután rá akartam húzni a már megszáradt rétegre egy réteget, mert nagyon idegesített, hogy kb. "semmi" a szempillám. És így működött!!! Azóta azt a technikát alkalmazom, hogy ráhúzom az első rétegeket, várok pár másodpercig, amíg megszárad. És újra ráhúzok egy réteget. A lényeg: meg kell várni, amíg kicsit megszárad. Mert akkor már jól építhető, egészen a műszempilla hatásig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Nanaho

2013. március 19.

Az én pilláimat szépen elválasztotta és megemelte,nem csomósodott össze ha több rétegben tettem fel,a nap végére nem maszatolódott,nem folyt le sem pedig volt h víz is érte. A keféjét imádom,nagy és gumis :) Nekem szuperül bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Glara

2013. március 3.

Ez tipikusan a ne-vedd-meg kategóriás spirál. Nem hogy nem váltja be az ígért - rettentő-dús-hatást, de konkrétan szinte semmi nem látszik belőle. Fekete lesz a pillám, ezen kívül semmi (!) változás nem látszik. Ellenben legalább nem ragasztja össze a pillákat. Itt sajnos igaz a mondás: olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.