Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. február 24.

ayse

2017. április 23.

Nagyon szeretem.nemzavar hogy csillamos.rajtam latszodik megfelelően pigmentalt bohóchatás nelkul

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 23.

Pandácska

2013. június 2.

Két próbàlkozàs utàn a kukàban landolt. Nekem sem làtszódik az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Két próbàlkozàs utàn a kukàban landolt. Nekem sem làtszódik az arcomon.

cifike

2013. június 1.

Nyíííí, lehet, hogy én bénázok, de sajnos egyszerűen alig látszódik az arcomon, pedig világos a bőröm :(( külön próbáltam a sötétebb árnyalatokat is, de mintha nem igazán tudná felvinni az ecset. Talán a préseléssel lehet valami? Pedig amúgy szépek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. február 12.

Tetszik, jól lehet keverni a színeket, de akár egyenként is lehet használni (igaz egy kicsit nehézkesebb), így meg van oldva a pirosító és a highliter egy termékben. Ezek a színek szerintem mindenkinek jól állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)

Színezék. Piros.