Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: NorasBeauty, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Sminkek szájra

6 árnyalatban elérhető. Intenzív színt biztosít, miközben ápolja az ajkakat, és csökkenti az ajkak szárazságát. Praktikus ceruza kiszerelésben.

katalinmyy

2014. április 11.

Nem vagyok valami nagy ruzsos ill. szajfenyes. Amikor kijottek a drogerias jumbo csodak nagyon megorultem, h vegre szamomra is van remeny es mostantol talan rendszeresen fogom "festeni" a szam :D azonnal kiprobaltam az elftol es catricetol parat...de a legjobbak ezek a power poutsok...Eszmeletlen kremesek es csodas szinek, es a legjobb, h miutan mar beszivta a szam a kremet es gondolnam semmi nincs a szamon, belenezek a tukorbe es lam :D megszinezi a szam es orakig rajta marad a szin :D meg van mindegyik arnyalat egy kivetelevel, de a legjobb a broken hearted szin :D annyira imadom, h rendeltem meg egyet, nehogy kifogyjak belole a kozeljovoben...egy szo, mint szaz, a power poutsok ota "szines" a szam majdnem minden nap :D Ha lehetne 10 csillagot adnek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Nanaho

2013. október 21.

Nekem a Justify ami egy narancsos árnyalat,kicsit féltem hogy viccesen fog kinézni de egyátalán nem,aminek nagyon örültem :) Kellemes illata van,mentolos és még bizserget is ha felkenem. Nagyon pigmentált és nem szárított,nem ült meg a ráncokban,nem kellett sokszor javítani. Örülök hogy megvettem,pár színt még kinéztem belőle :D

Ui: már a második szín is hazajött velem (Irrepaceable) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Ui: már a második szín is hazajött velem (Irrepaceable) :D

rekag

2013. szeptember 13.

Nekem az irreplaceable árnyalat van meg, ami egy rózsaszínes, mályvás árnyalat. Nagyon jó krémes, nem szárít, meglepően tartós, gyönyörű színt ad az ajkaimnak. Nincs telenyomva csillámokkal, nagyjából ugyanaz a minőség mint a chubby, de talán még intenzívebb a színe, minőségben a carticehez tudnám hasonlítani, csak ugye az ára verhetetlen, még szállítással együtt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

onecrimsonnight

2013. április 29.

A Broken Hearted nevű árnyalatot használom már két hete. Régóta szerettem volna egy ilyen árnyalatot, ami hasonlít a szám színére, mégis kicsit intenzívebb és szépen, de mégsem kirívóan emeli ki az ajkaimat. Szóval nagyon örültem, hogy pont egy ilyen szín is van a repertoárban, ráadásul csupán 3 fontba került és nagyon sokáig elég lesz ez a mennyiség, pedig majdnem minden nap használom.
Nagyon könnyű felvinni a ceruzás kialakítással, könnyen siklik az ajkakon és már kis mennyiség is színezi a szájat. A száraz részeket eléggé kihangsúlyozza az ajkakon, ezért én alá mindig szoktam ajakápolót használni és gyakran felé is, így nincs probléma vele.
Tartósságával nagyon meg vagyok elégedve, mivel evés-ivás után is megmarad a színe.
Szóval összességében, ár-érték arányban kitűnő, örülök, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Szóval összességében, ár-érték arányban kitűnő, örülök, hogy rátaláltam :)

Manó93

2013. április 14.

Mióta megjelent, meg akartam szerezni ezt az ajakceruzát! Nagyon vágytam egy clinique chubby stick-re, de túl borsosnak találtam az árát, viszont a power pout egy elég jó helyettesítőnek tűnik. Nekem a Broken Hearted árnyalat van meg. Sötét rózsaszín/ pinkes árnyalat. Nagyon tetszik a kialakítása, könnyű dolgozni vele, nekem sokkal könnyebb, mint egy rúzzsal. Persze ez azért is van, mert ez inkább egy színezett ajakápoló, ahogy előttem is írták, mint egy rúzs. Viszont ennek ellenére is eléggé pigmentált. Amit imádok benne, az az illata, kicsit mentolos, olyan mint az after eight-é.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

mazsola

2013. április 12.

Nagyon szeretem ezeket az ajak "ceruzákat". Két árnyalatom is van: az egyik az Irreplaceable , ez igazi vadóc pink színű, ami nagy sláger idén, a másik egy visszafogottabb, szolíd rózsaszín, a Rendezvous . Ez utóbbi ne tévesszen meg senkit a karamell színű csomagolással, nem barna árnyalat, hanem visszafogott rózsaszín. Úgy működik, hogy az alsó részén az ezüst színű részt kell tekergetni, és ugyanúgy jön fölfelé a rúzs, mint egy hagyományos rúzsban. Formáját tekintve olyan mint egy jumbo ceruza, könnyű a fogása, egyszerű az használata. A rúzs felkenve sokkal inkább olyan érzet, mintha egy színezett ajakápolót kennél fel, nagyon puha, nagyon selymes és vizesen csillogó. 1-2 perc elteltével viszont már úgy beleolvad a szájba, hogy nem is érzed, hogy rúzst viselsz! Ezt imádom benne! Az ajkaimat szépen hidratálja, és elég tartós is, mert iszom, (cigizem ... :/), eszem és még mindig fent van. Mostanában már csak ezt a kettőt használom, annyira megszerettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Malate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polyisobutene, Isononyl Isononanoate, Octyldodecanol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 / CI 45410, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Színezék. Piros.