Makeup Obsession

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 8.

4 multifunkcionális arcterméket tartalmazó paletta.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

macooka

2020. november 14.

Én nagyon szeretem ezt a palettát, csakúgy, mint a bronzosító párját. A titka az, hogy nem úgy kell nekiesni, mint tót az anyjának, hanem könnyed kézzel és szépen, óvatosan építve felvinni a pirosítót. Én ugyan egy palettának sem rónám fel, hogy túl pigmentált, csak tudni kell vele bánni. Ugyanis felvitel után csodás barackszínt varázsol az arcra, ami aztán egész nap kitart. A bal oldali legszélső árnyalat csodás, enyhén fényes rózsaszín barack, majd 3 matt árnyalat következik, amik egyre sötétednek. Én az összeset használtam már, pedig elég világos bőröm van és csodás pírt eredményeztek az orcáimon.
Összefoglalva szerintem szuper paletta ez is, csak tudni kell vele bánni, kezdőknek emiatt nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

ziadrienn

2020. augusztus 2.

Aki ezt a palettát megalkotta ,annak gratulálok! Kb 4 nagyon erős szín van benne ,pirosításra alkalmatlan ,pedig ez egy pirosítópaletta!!! Ugyanez van a bronzosítópalettájával is,sehová nem tudom használni !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

csaktimi

2019. augusztus 9.

Nagyon pigmentált, erős színek. Pirosításnál vigyázni kell, legalábbis nálam a leghalványabb szín is elég erőteljes rózsaszín, pedig kifejezetten egy halványabb barackos palettát kerestem. Nem baj, mert igy nagyon keveset használok belőle és sokáig elég lesz, de el nem tudom képzelni hogy valakinek jó lenne a legsötétebb szín pirosításra :D Szemhéjra is használom, más palettával kombinálva szép a végeredmény. Tartós, kicsit porol csak. A csomagolása igényes, jó kézbevenni, összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.