Revolution

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   116g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trstimea, Módosítva: 2016. március 2.

Kiszerelés:   116g
Lelőhely:   Rossmann, online

"A palettában matt, szatén és csillámos árnyalatokat egyaránt találsz. A szemhéjpúderek pigmentáltak és tartósak és a színek nagy száma miatt rengeteg módon kombinálhatóak."

cseri88

2018. szeptember 2.

Egyik Karácsonyra kaptam. 2017-es verziója volt meg nekem, ugyanígy 144 színnel, szerettem, de nem bírtam kihasználni, így egy ideje eladtam. Szép pigmentált színeket tartalmazott, de rengeteg ez a szín. Nagyon szeretek sminkelni, bár nem biztos, hogy tudok is, de nem bírtam kihasználni és nekem túl nagy volt, hogy mindennap elővegyem és kitegyem. Jobban szeretem az olyan palettákat, mint a Tartem vagy Zoevam,( jó, az előbbi nem ez az ár-érték arány, bár annak idején ez a 2017-es paletta 10.000 ft volt), ami felkínál egy sminket és nem kell rajta agyalni, hogy ezer színből, mit hozz ki, de ez nem a paletta hibája, hanem az enyém. Összességében kezdő palettának szerintem baromi jó és nekem nem volt bajom tartóssággal, pigmentáltsággal, építhetőséggel, mert hozta, ami ár-érték arányban megfelelő, viszont nem volt az én világom. Ajándéknak szerintem még mindig tökéletes, mert én nagyon örültem neki, mikor megkaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Alexa02

2017. október 8.

Anyukámtól kaptam névnapomra a palettát, és nagyon örültem neki, mert pont el szerettem volna kezdeni kicsit gyakrabban kifesteni a szemem, eddig ugyanis alapsminket készítettem minden nap. Igazából sok szín található a palettán, amihez soha nem fogok nyúlni, és sajnos sok a csillámos árnyalat is, amiket nem nagyon szeretek hétköznap. Van a palettán azonban sok kihasználható szín is, aránylag pigmentáltak, de azért nem esett le az állam, és a tartóssággal sincsen nagy baj, viszont én szemhélyalappal használom a színeket, így nem tudom, hogy amúgy mennyire kopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

poplacsek

2017. július 31.

Számomra nem elég intenzív, illetve krémmel kell kevernem, hogy eléggé hatásos sminket tudjak összehozni, ne csak egy színtelent. Sok a választék benne, de sajnálom, hogy az alap/nude színekből nincs benne elég. Túl sok a csillám a paletta színeiben azt pedig a hétköznapokban nem igazán tudom kihasználni. Nem bánkódom, mert féláron vettem. Tartósnak mondjuk tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

eszter.073017

2016. november 15.

Ár-érték arányban teljesen rendben van. Építhető, pigmentált, viszonylag tartós színek. A színek kb. 75%-át használom a rikítóbb kékek, lilák, pinkek kivételével. A nude színek kifejezetten szépek. Klassz paletta, örülök, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Melittaa

2016. június 27.

Megláttam és beleszerettem. A színek nagyon pigmentáltak talán egy pár kicsit porzik de csak a palettában látható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Dézi

2016. május 21.

Nekem a 2016-os kollekció van meg, ami itt a fotón is szerepel. Ezt csak azért tartom fontosnak megjegyezni, mert van egy másik ehhez kísértetiesen hasonló MUR paletta is, de abban sokkal több az élénk neon szín, mint ebben.
Nagyon örülök, hogy megvásároltam. Pofátlanul olcsón jutottam hozzá a Pink Panda 48 órás akciója által, így 3000 Ft-ért vettem meg, plusz ingyen postás promóciós kódom is volt hozzá, úgyhogy nagy őrült lettem volna ha nem rendelem meg. :D Egyébként sosem hozott lázba ez a paletta, mert 458269982315 más palettám van eddig itthon, de gondoltam ennyi pénzért muszáj megvennem, meg amúgy sem volt még soha ekkora palettám.
Amikor meghozta a futár, majdnem leesett az állam, mert konkrétan akkora élőben, mint egy ablak. :O Azt hittem kisebb színek vannak benne, mint a többi MUR palettában, elvégre ennyi színt egymás mellé rakni..... De pont ugyan olyan nagyok a tálcák benne, mint a többiben. :O
Van a paletta közepén egy kis tükör és két pici applikátor, de ezeket soha nem fogom használni. A műanyag csomagolás nem a legjobb, félek hogy el fogom törni nyitogatás közben. Sajnálom hogy nem a szokásos fekete palettában helyezték el a festékeket, itt a méret miatt nagy szükség lett volna egy biztos fedélre.
A festékek minősége hozza a szokott MUR minőséget. Pigmentáltak, krémesek és könnyen eldolgozhatók. Pár árnyalatnál vettem csak eddig észre porolást, például néhány világos matt színnél, de a többi teljesen jó.
A palettában nagy a színismétlés, van hogy egy árnyalatból 5 is van, de ezt nem tartom olyan nagy hibának, mert úgy fogom fel, hogy soha el nem fogyó mennyiség van belőlük. :) Sokkal több fényes szín van benne, mint matt, aminek nagyon örülök, mert ezeket használom többségben. Rengeteg neutrális szín van benne, amiket nagyon jól lehet kombinálni az alsó sorokban lévő színes festékekkel ( amik eszméletlenül pigmentáltak!! ), egyszerűen mindenféle sminket el lehet vele készíteni amit csak szeretnénk.
Én imádom ezt a palettát, szerintem nagyon jó ajándék lehet egy olyan lánynak aki szereti a szemhéjpúdereket. Még teljes áron is szuperül megérte volna, de így meg aztán egy álom. 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

SylvieMcIlrath

2016. április 30.

Szép pigmentált színei vannak, ezzel egy egész szivárványt festhetsz a fejedre annyi színe van. Szemhéj alappal elég tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

trstimea

2016. március 29.

Szép élénk színek, jól kombinálhatóak. Tartósság tekintetében lehetne jobb (mondjuk én nem használok primert), de összességében ennyi pénzt simán megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.