Revolution

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

A barna paletták királynője - 32 szín matt és csillogó árnyalatokkal. A paletta egy tükröt is tartalmaz.

Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

vikimaja

2020. június 27.

Ez volt az első palettám, és a mai napig nagyon szeretem. Igaz, pár szín hasonló benne, de hétköznapokra tökéletesen használható. Nem porol és szép, visszafogott sminkeket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Fanni97

2020. május 9.

Az egyik kedvenc palettám. :)
Gyönyörű színek vannak benne, bár egy igazi sötétbarnás-smokey színt én hiányolok, de pótolni szoktam más palettából. A csillámos árnyalatokat építgetni kell, nem mindegyik pigmentált elsőre, én Mac Fix+-t használok erősítésnek. A fekete- ezüst oszlopa egyszerűen álomszép, csodálatos füstös hatást lehet vele elérni. :)
Másodjára vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

Az egyik kedvenc palettám. :)
Másodjára vettem újra.

Ayemi

2019. augusztus 8.

Már egy ideje megvan, de mondhatni csak porfogó a fiókban.
A paletta ránézésre nagyon szép, a színek tetszetősek.
Azonban használata igazi rémálom, ecsettel alig visz fel színt a szemhéjra, mindeközben porzik mint a fene. Több kerül a levegőbe, mint a szemhéjamra.
Óriási csalódás, pénzkidobás, ha meglátom csak a kidobott pénz jut eszembe róla.
Első és utolsó termék amit ettől a márkától megvásároltam, fele ennyiért százszor jobbat kap az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Már egy ideje megvan, de mondhatni csak porfogó a fiókban.
A paletta ránézésre nagyon szép, a színek tetszetősek.

browning

2019. január 7.

Azt hiszem ez a paletta volt meg. A színei jók, pigmentáltak, csak peregnek rettentően. A pregéssel van még egy baj: valamiért rettentően csípte a szemem, könnyeztem tőle eléggé, ha belement. Ha valakit nem érint ez a probléma, tök jó paletta, a metál színek közt a rosegold árnyalatok gyönyörűek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

sziszcsy

2018. október 19.

Nalam is-is kategoria.
Szep szinek (lennenek), de akarmelyik kombinaciot hasznalom, a vegeredmeny valahogy mindig ugyanaz lesz.
A shimmer nem igazi shimmer, csak ilyen "tunderfing" hatast lehet vele elerni, nem tul pigmentaltak a szinek :D
Probalkoztam primert tenni ala, ecsettel es ujjal is felvinni, illetve fix+-szal feltubozni, de semmitol nem lesz meg a wow hatas amit vartam. A termek amugy elegge porzik.
Hetkoznapi hasznalatra viszont megfelelo, mert nem kopik nagyon, es azt is alig eszrevehetoen teszi (mivel maga a vegeredmeny sem tul latvanyos).
A packaging es a nagy tukor tok jo.
Ujra biztosan nem vennem, de kezdo sminkeseknek az ara miatt szerintem elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Nalam is-is kategoria.
A packaging es a nagy tukor tok jo.
Ujra biztosan nem vennem, de kezdo sminkeseknek az ara miatt szerintem elmegy.

Guppi

2018. július 31.

Szeretem is, meg nem is. Szeretem, mert egèszen tartós, az èlènkebb színek jól pigmentáltak.
Nem szeretem, mert piszkosul porol, felvitelkor potyog, a világos színek viszonylag gyengèbben muzsikálnak, ami a pigmentáltságot illeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

slytherclaw

2018. július 26.

Abszolút impulzusvásárlás volt még valamikor tavasszal, de nem bántam meg. Alapvetően ritkán sminkelek, de egy szarka vagyok, úgyhogy minden kell, ami színes és/vagy csillog.
Eredetileg egy csupa matt színekből álló palettát néztem ki, de aztán ennek a színei nagyon megtetszettek. Jól kihasználható, változatos paletta, a színek magukban vagy egymással kombinálva is csodálatosak. Primer nélkül is elég tartós, de primerrel kibírja az egész napot. Kicsit porol, de nem vészes. Mivel viszonylag sokat utazom, nálam nagy pluszpont a tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Naftalin

2018. április 22.

Tévedésből vettem meg a Fortune Favours The Brave helyett, így itthon kicsit meglepett, mikor kibontottam :D Kellemesen csalódtam végül, alapozóval a világosabb és sötétebb színek is szépen pigmentáltak, nálam csak minimálisan porol. Ez az első palettám és főleg hétköznapi sminkhez fogom használni, de egy vagányabb sminket is össze lehet hozni vele, a csillogó karamell színt már most imádom. Hosszabb bevetésen még nem teszteltem, de pár órát simán kibírt, nekem eddig nagyon bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Angelless

2018. április 12.

Egy hete szereztem be, már régóta szerettem volna egy olyan palettát kényelmi okok miatt, amiben minden olyasmi szín megvan, amiért egyébként reggelente azt a sok mono szemhéjpúdert előszedem. Mindegyik nagyon erősen porzik, plusz tényleg vannak benne nagyon hasonló színek. Nem baj, ha az egyik elfogy, ott a másik...
A világosabb matt színek pigmentáltsága elég gyenge, a többié megfelelő. A lila, a barna és a fekete színek továbbá egy pár csillámos szín (pl. az ezüst vagy a rózsaszín) színerőssége nekem kifejezetten tetszett. Ecsettel szépen és könnyedén el lehet dolgozni őket szerintem.
Ami probléma volt még, hogy kb. 6-8 óra után összecsomósodott a szemen és volt, ahol le is kopott. Nem használtam szemprimert csak a szokásos korrektoromból tettem a szemhéjra egy keveset, szóval lehetséges, hogy primerrel tovább tart.
Még barátkozom a színekkel, sokféle lehetőség van a palettában, jól el lett találva, hogy melyik csillogós-fényes és melyik matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

dorkaszabo14

2018. február 18.

2 hete szereztem be, mert nagyon szerettem volna egy nagyobb palettát. Vannak benne jól kombinálható, pigmentált, szép színek, de összességében nagyon porzik. Igazából kicsit sajnálom már, hogy megvettem. Ennek ellenére használni fogom, hátha jobban megkedvelem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate