Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Intenzíven pigmentált égetett pirosító, ami ragyogóvá varázsolja az arcod!

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

kispajkos

2018. október 18.

Jól pigmentált, könnyen felvihető pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Jól pigmentált, könnyen felvihető pirosító.

Vicus

2017. június 30.

Nekem is a Make love instead árnyalat van meg és imádom! Baked jellege ellenére nem kell "kapargatni", hanem könnyen az ecsetre kerül megfelelő mennyiségben (még :D). Ugyanazt tudom leírni, mint az előttem szóló, hogy gyönyörű természetes árnyalatot kölcsönöz enyhe highlighter hatással, egyszóval imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

nanne

2016. március 24.

2 árnyalat van meg, mindegyiket nagyon szeretem, de a "Bang bang you're dead " abszolút kedvencem. Tartós, nagyon természetes és ahogy azt előttem is leírták, nagyon szép fényt kölcsönöz. A másik árnyalat "one for playing games" nekem elég télies, és kicsit halványabb is, highlighternek is használható. Talán egy kicsit porolnak, de ez nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Roxana90

2016. január 13.

Imádom, a kedvenc pirosítóm, soha ennél szebbet nem sikerült találnom. A 'Make love instead' árnyalatot választottam, és nem csak hogy szép, természetes színt kölcsönöz az arcomnak, hanem olyan ragyogást is, mely miatt felesleges highlightert használnom. Csak ajánlani tudom bárkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Red 7 / CI 15850, Manganese Violet / CI 77742, Red 27 / CI 45410, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.