Revolution

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, online

6 intenzív szemhéjpúdert és 3 kontúr árnyalatot tartalmazó paletta.

giny96

2019. május 14.

Csak az arcra van termékeket használom ebből a palettából, a szemre való púderek nem fogtak meg, egyáltalán nem pigmentáltak. A bronzosító a legyszebb matt szín, amit használtam, az a kedvencem a palettából. A pirosítót csak nemrég kezdtem el rendszeresen használni, és nagyon szép ragyogást ad a bőrnek, nekem tetszenek benne a csillámok. A highlighter pedig egyszerűen meseszép, és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

pixxie94

2017. január 25.

Nagyon szép paletta, minden van benne ami kellhet, utazáshoz tökéletes. Mint az előttem szólók már írták, a pirosító tele van arany csillámmal, engem ez nem zavar, kedvelem az ilyesmit, a highlighter nagyon tetszik, szépen pigmentált és gyönyörű fénye van, a bronzosító színre tökéletes, viszont iszonyúan porol, ez kicsit zavar. A szemfestékek szépek, hétköznapokra tökéletesek, bár nekem eléggé hiányzik belőle egy matt sötétbarna. Összességében a célnak megfelel, de nem világmegváltó számomra, láttam már jobbat is a MUR-tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

dandy93

2016. október 6.

Egyet kell értsek az előttem szólókkal, a pirosítója valóban inkább "aranyozónak" menne el... A szemhéjpúderei nem rosszak, a highlighterje is szép, viszont ami nekem sajnos nagy csalódás volt, az a bronzosító - az én bőröm kipattogzott tőle, mivel valószínűleg érzékeny vagyok az egyik összetevőjére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Fannus

2016. augusztus 12.

Meg vagyok elégedve a palettával, minden szemhéjfesték szépen pigmentált. A bronzosítónak szép árnyalata van, és szerintem még akár túlzásba is lehet esni vele a pigmentáltság miatt. A highlighter gyönyörű, egy picit kevesebb csillámot rakhatnának bele. A pirosító kicsit kakukktojás, hiszen nem annyira a 'pirosít', inkább arany csillámokat hagy az orcákon. Ez engem nem feltétlenül zavar, de lehetne ebben is kevesebb csillám, az árnyalata viszont nagyon szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

marryjane

2015. december 5.

A szemhéjpúder színek nagyon jók, inkább egyszerűbb napokra használom, de a pirosító az borzalmas.

A pirosítónak arany árnyalata van,aranyban csillog az orcám tőle, a bronzosító rész, pedig nem eléggépigmentált, nem látszik! Nem venném újra! Viszont a highliter...wow....a legjobb, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

CeCeDrake

2015. november 24.

Eddig az egyetlen MUR cucc, amivel nem vagyok elégedett. Mivel akciósan vettem, így annyira nem fáj. A pirosító valóban aranylik. Ami nekem nem jön be. A többi arc palettájukban nagyon jók és mattak, ezért kicsit csalódott vagyok. A többi része viszont jó, aki aranyos csillogásra vágyik, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate