Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Intenzíven pigmentált pigment por, ami nem tartalmaz állagjavítókat, csak a tiszta színt adó pigmenteket!

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

allitse19

2020. május 17.

Szürkés csillogós árnyalatot kaptam belőle, nagyon szeretem használni ceruza alapba építve. Nagyon pigmentált, óvatosan kell használni, mert a por állaga miatt szóródhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

EnciVarga

2019. február 1.

Nagyon konnyen kiborul a tegelybol a termek, igy ritkan nyulok utana, de egyebkent nagyon szepen lehet vele dolgozni 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

schnau.adelle

2018. július 18.

Intenzív szín, nagyon szép sminket lehet vele csinálni. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Intenzív szín, nagyon szép sminket lehet vele csinálni. Imádom :)

Ginnie01

2017. február 12.

Nekem a Dynamic árnyalat van meg,nagyon megérte akciósan.Bronzos-barnás színe van,nagyon csillámos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

lilibeck

2016. július 8.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. Sokáig csak állt a szekrényemen. A tégelyen keresztül úgy láttam, mintha szürkés-barnás árnyalatot kaptam volna, viszont amikor kipróbáltam akkor derült ki, hogy valójában rózsaszínes árnyalat. Szép szép, bár én picit többre számítottam. Nekem nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Erina

2016. május 17.

Nagyon jók a színek, jól pigmentáltak, metálosan csillognak. Sokáig elég egy tégely.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

DaranyiDora

2016. április 30.

Egy rozsaszines arnyalatot kaptam ajandekba a pinkpandatol (valamilyen angel..)nagyon szeretem jo sokat elhasznaltam szepen csillog csak ajanlani tudom😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

nanne

2016. március 24.

Jópár szín megvan, a minőségük megfelelő, bár a halványabb színek közül pár csak inkább fényt ad. Viszont az abszolút kedvencem a Rivary, zöld szín arany fénnyel. 290-ért vettem őket, szinte ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

zsebcuki

2016. február 15.

Csatlakozom a dynamic táborhoz.! Egyik rendelésem mellé kaptam ajándékba még régebben...el is felejtettem,de a minap a kezembe akadt,így ki is próbáltam.Aztán hűűűűha! Ez aztán a pigmentáltság!Sokszor még nem használtam de elég hamar bekerült "a szeretem használni" kategóriába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Nina93

2016. január 8.

Nekem is a Dynamic van meg. :) Csodaszép, selymes fénye van. Imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Nekem is a Dynamic van meg. :) Csodaszép, selymes fénye van. Imádom :)

Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 / CI 45410, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.