Revolution

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kaszasedua, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2016. október 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Natúr paletta 32 matt, intenzív szemhéjpúder árnyalattal.

Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft+pk , Eladó: Pearl30
Állapot: A képen látható állapotban, Helyszín: Miskolc, fizetés: előre utálás esetén postázom, személyes átvétel Miskolcon
2000Ft - MakeUp Revolution Flawless Matte
Ár: 2000Ft + postaköltség , Eladó: vivi22j
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szegeden / Makón vagy postai átutalással, fizetés: Szegeden és Makón postaköltség nélkül átvehető személyesen vagy utalás után postázok
Csipetke

2020. január 31.

Csodaszép nude sminket tudok vele készíteni. Pigmentáltak és nem porzanak. Szépen össze lehet dolgozni a színeket. Szemhéjalappal szoktam használni így kitart egésznap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Whosthatfitgirl

2019. december 30.

Abszolút megèri az árát! Tartottam tőle, hogy mivel olcsó, ìgy gagyi lesz,de gondoltam egy próbát megèr. Szerencse, hogy ìgy döntöttem!🤗
Szèpek a szìnek, jól pigmentáltak ès ami a fontos nem potyog. Jól èpìthető. Tartós, nekem egèsz nap szèpen tart, ha bazisra kenem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Ripokk

2019. november 26.

Pénzkidobás volt, ettől sokkal jobb matt paletták vannak. Pigment? Halo? Porzik is, meg imádkozni kell érte, hogy végre színt lássak. A reloaded palettákhoz képest ez egy ... Ha nagyon megerőltetem magam akkor tudok belőle csak kihozni valamit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Csodaszép paletta, minden színe gyönyörű, a színösszeállítás mintha nekem készült volna, szeretem a nude és természetes föld színeket. Minden alkalomra vannak benne megfelelő színek, hétköznapra a világosabb színeket szoktam választani, ha pedig valami extrát szeretnék azt is meg tudom valósítani vele. Kicsit túlságosan porzik, de egy kis odafigyeléssel és előkészülettel ( hidratalas, primer) tartós sminket lehet varázsolni. Az árához képest nagyon jól működik, ajánlom!🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Alexa1993

2019. június 3.

Szép tartós matt színek vannak benne. Érdemes alá egy bázist használni, mert eléggé porzik, és így még tartósabb lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Picilany26

2019. május 26.

Nálam ez a paletta a felejthető kategória. Féláron vettem, így megérte, de teljes áron szerintem nem. Vannak benne szép színek, de rajtam 1-2 óra alatt megfakul, jellegtelenné válik. Munkába szoktam elhordani, kidobni sajnálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Pearl30

2019. május 16.

Tartós, pigmentált, kicsit porol, de nem nekem való. Életemben nem használok el ennyi barnát...kb egy sornyi szín tetszik belőle, amik ilyen barackos-rózsaszínesek. Nem rossz paletta, de nem tudom kihasználni, ja és a zsanérjai teljesen feladtá, a tükröt csak akkor tudom használni, ha neki támasztom valaminek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

rosa.love

2019. május 8.

Nekem hatalmas meglepetes ez a paletta.
1000 ftra learazva nem hagyhattam ott.
Elso benyomas ranezesre: csalodas. Olyan halvany, semmilyen szinek. Aztan keszitettem vele egy gyors sminket, es az eredmeny egyszeruen tokeletes! Lehet azert, mert amugy hullasapadt borszinem van, de ezek a szinek kifejezetten erosen pigmentaltnak tunnek a szememen. Sikerult egy kifejezetten eros, sotet barnas sminket kesziteni vele, raadasul ugy, hogy sem a feketet, sem a legsotetebb szineket nem hasznaltam! Nem is ertem, hogy lehetett ennyit kihozni ezekbol a pasztellnek tuno szinekbol. Es semmilyen alapot nem hasznaltam hozza. Tartossaga teljesen jo, orak ota rajtam van. A szememet se irritalja, pedig nagyon erzekeny.
Szoval nagyon kellemes meglepetes, plane, hogy sajnos a Revolution tobb termekevel is befurodtem a kozelmultban (a szemoldok pomadejuk es pirositojuk sem valt be).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Nekem hatalmas meglepetes ez a paletta.
1000 ftra learazva nem hagyhattam ott.

rvanessa

2019. április 14.

Notino-rol rendeltem, képen szépek a színek, de élőben alig látszik, nem pigmentált, nem tartós. Nekem nem annyira várt be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

tsolya

2019. március 24.

A színek szépek, de sok csak a panben tér el egymástól. A szemhéjon nem produkálnak különböző hatást. Hétköznapra alapvetően tökéletes lenne, mert természetes hatást lehet vele elérni. Alap nélkül nem tart sokáig, alappal viszont így-úgy kibír talán egy napot is. Régebben egy kicsit jobban szerettem ezt a palettát, viszont azóta sikerült beszereznem néhány jobban szuperáló palettát, és azokhoz képest ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.