Revolution

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kaszasedua, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2016. október 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3990

Natúr paletta 32 matt, intenzív szemhéjpúder árnyalattal.

Ár: 3990 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Új, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Ár: 1000 Ft + ajánlott posta , Eladó: Csucsi08
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után, ajánlott postán maradó csomagként
Picilany26

2019. május 26.

Nálam ez a paletta a felejthető kategória. Féláron vettem, így megérte, de teljes áron szerintem nem. Vannak benne szép színek, de rajtam 1-2 óra alatt megfakul, jellegtelenné válik. Munkába szoktam elhordani, kidobni sajnálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Pearl30

2019. május 16.

Tartós, pigmentált, kicsit porol, de nem nekem való. Életemben nem használok el ennyi barnát...kb egy sornyi szín tetszik belőle, amik ilyen barackos-rózsaszínesek. Nem rossz paletta, de nem tudom kihasználni, ja és a zsanérjai teljesen feladtá, a tükröt csak akkor tudom használni, ha neki támasztom valaminek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

rosa.love

2019. május 8.

Nekem hatalmas meglepetes ez a paletta.
1000 ftra learazva nem hagyhattam ott.
Elso benyomas ranezesre: csalodas. Olyan halvany, semmilyen szinek. Aztan keszitettem vele egy gyors sminket, es az eredmeny egyszeruen tokeletes! Lehet azert, mert amugy hullasapadt borszinem van, de ezek a szinek kifejezetten erosen pigmentaltnak tunnek a szememen. Sikerult egy kifejezetten eros, sotet barnas sminket kesziteni vele, raadasul ugy, hogy sem a feketet, sem a legsotetebb szineket nem hasznaltam! Nem is ertem, hogy lehetett ennyit kihozni ezekbol a pasztellnek tuno szinekbol. Es semmilyen alapot nem hasznaltam hozza. Tartossaga teljesen jo, orak ota rajtam van. A szememet se irritalja, pedig nagyon erzekeny.
Szoval nagyon kellemes meglepetes, plane, hogy sajnos a Revolution tobb termekevel is befurodtem a kozelmultban (a szemoldok pomadejuk es pirositojuk sem valt be).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Nekem hatalmas meglepetes ez a paletta.
1000 ftra learazva nem hagyhattam ott.

rvanessa

2019. április 14.

Notino-rol rendeltem, képen szépek a színek, de élőben alig látszik, nem pigmentált, nem tartós. Nekem nem annyira várt be. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

tsolya

2019. március 24.

A színek szépek, de sok csak a panben tér el egymástól. A szemhéjon nem produkálnak különböző hatást. Hétköznapra alapvetően tökéletes lenne, mert természetes hatást lehet vele elérni. Alap nélkül nem tart sokáig, alappal viszont így-úgy kibír talán egy napot is. Régebben egy kicsit jobban szerettem ezt a palettát, viszont azóta sikerült beszereznem néhány jobban szuperáló palettát, és azokhoz képest ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

zsuca

2019. március 20.

Az egyik kedvenc palettám, amiből könnyen készíthető a hétköznapokra smink. Kibontásakor meglepődtem, mert valójában nem annyira tűnnek el egymástól a színek, mint a fotókon. Kicsit porzik, de szépen eldolgozható, néhol újra kell erősíteni a színt összedolgozás közben. Emiatt adok 4 pontot a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

zsucci93

2019. február 5.

Mac paint potot használtam alá, ami minden más szemhéjpúderemmel tartóssagit biztosít, de ez... Hát ez úgy kifakult, lekopott, mint annak a rendje. Morphe palettákat használtam addig, ugyan árban picit más kategória, de ezek nem érnék fel azokhoz. Nekem csak porolt, a színek nem úgy működtek a szememen, ahogy szerettem volna. Végül tuladtam rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Orsi0625

2019. január 26.

Színei szépek, pigmentáltak. Szemhéj primerrel eléggé tartós és még intenzívebbek a színek. Nagyon szép hétköznapi, nappali sminkeket lehet vele gyártani.
Meg van a sima Flawless paletta is, így gyakran keverem őket, ha kis csillogasra is vágyom. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

mcspm

2019. január 23.

Először is eredeti áron nem vettem volna meg ígyhát amikor akciós lett, lecsaptam rá. Én még rendeltem, nem lehetett kapni a drogériákban. Ezért is volt kellemetlen meglepetés a kőrök kis mérete. Azt hittem nagyobbak :(

Nembaj ezen túltettem magam. Szép volt így összességében, de valóban nem sok különbség van a színek között. A legvilágosabb színt mindíg alá kellett kennem, bármi mást is akartam, hogy egyáltalán látszódjon amit felteszek.

Ez is oké. De lejött. A nap közepén. Ez az az ismert állapot amikor már jobb ha nincs is rajtad semmi, mint a halállá kenődött cucc.
Így sajnos nehéz használni, hogy nem bír ki egy napot. Most ott pihen a polcomon kihasználatlanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

katagali92

2019. január 19.

Én imádom ezt a palettát! Valószínű, hogy nem mindegy milyen sminkalapot használunk előtte, mert nekem 12 órát is kibír simán. Ahogy előttem is mondták, porzik, azonban meglepően pigmentáltak a színek és gyönyörűen el lehet dolgozni, nem lesz foltos a végeredmény. Amikor megvettem, egy olyan palettát kerestem, amivel széles skálájú átmeneti színeket kapok, ezzel meg is kaptam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.