Revolution

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: funcsika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 990 Ft

A Focus & Fix folyékony korrektor segítségével elfedheted a sötét karikáidat vagy az egyéb bőrhibáidat. Tartós, és bárhova magaddal viheted!

Ár: 990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

reka003

Korcsoport: < 18
2020. március 31.

Éget,beleül a ráncokba,nincs semmi fedése...kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 31.

Éget,beleül a ráncokba,nincs semmi fedése...kuka

Vivienn13

2019. február 17.

Borzasztó. Semmit nem fed,sőt nekem elkezd égni tőle a bőröm, úgyhogy egy használat után ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Rebekaahorvath

2017. április 19.

Borzasztó!
Fedni nem fed semmit, viszont az apró kis ráncokba annál inkább beleül! Használhatatlan, megbántam, hogy megvettem szerencsére túl tudtam rajta adni így nem buktam nagyot, főleg hogy 1000 ft volt viszont ajánlani nem tudom senkinek!
Egy kivételes eset volt mikor megvettem krémmánián való lecsekkolás nélkül, meg is bántam, ezután biztosan nem fogok elcsábulni így semminek sem, akármilyen olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Borzasztó!

Ayanna

2017. március 7.

Rossmannban vettem, gondoltam, kipróbálom, mert a catrice folyékony korrektorából éppen nem volt egy darab sem, és mivel muszáj volt vennem egy korrektort, így jobb híján ezt választottam... Kár volt. A színével még olyan nagy baj nem is lenne, bár egy kicsit túlságosan sárga, de ha szépen el van dolgozva, akkor nincs vele gond. De itt jön a probléma: Ezt a cuccot nem lehet eldolgozni! A szemeim alá használtam, mert elég szürkés-lilás az a terület, de egyszerűen használhatatlan. Kis csomókba áll össze, és nem lehet szépen eloszlatni, pedig az ujjaimmal és szivaccsal is próbálkoztam. Minden alkalommal az lett a vége, hogy addig-addig "simogattam", amíg teljesen eltűnt a korrektor, szóval ja... ennyi erővel már egyenesen dobhattam volna a kukába is. Sosem volt még ilyen rossz korrektorom... Lehet, hogy kifogtam egy hibás darabot, de az tuti, hogy nem fog kapni még egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Agnes3518

2016. november 30.

Korrektorokat nézegettem a Rossmannban. Ezt és a Catrice folyékony korrektorát vettem. De hogy ezt miért, azt nem tudom... A bolti megvilágításnál nem volt ennyire rossz. Borzasztó, semmire nem jó. Nem, hogy szem alá, sehova nem jó. Kuka :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Adanaomi

2016. szeptember 18.

UPDATE: Teljesen megváltozott a szememben. Rengeteget kell felvinni hogy látszódjon valami, és mégsem fed semmit:(

Én végülis megvagyok vele elégedve.. Nekem is a legvilágosabb árnyalat van meg, és ez szerencsére illik az én bőrszínemhez. Mindennap ezt használom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Nuca

2015. december 23.

Nekem a 02-es árnyalata van aminek passzolnia kellene a bőrömhöz... de nem. Alapvetően az problémám, hogy jól dolgozható, ha keveset viszek fel de úgy gyakorlatilag nincs fedése, ha egyszerre véletlenül kicsit többet rakok fel vagy megpróbálnám rétegezni foltosodik és csúnya monoklit csinál. Másrészt a tégelyben még szép természetes színe van de a bőrömön már természetellenesen sárga. A stiftes párjának a színe viszont tökéletes szóval nem értem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

ppetru

2015. október 24.

Tetszik ez a termék, könnyen eldolgozható és hiába választottam világosabb árnyalatot, mint kellett volna. Púderrel ki lehet küszöbölni, nem üt el annyira a bőrömtől. A fedése nem tökéletes, ezért csak 4*, de az állaga miatt sokkal jobb, mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

forraine.timea

2014. augusztus 23.

Sokkal többet vártam ettől a terméktől bár szerintem a színválasztással is gond volt. A legvilágosabb árnyalatot rendeltem meg (fairest) ami semmit nem takar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.