Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

AlexaNagy

2016. május 25.

Én nagyon szeretem ezt a szemhéjalapot, mert sokkal intenzívebben kihozza a szemhéjfestékem színét, illetve tartósabbá is teszi azt.
Az "adagolással" óvatosan: kevés is elég belőle . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Az "adagolással" óvatosan: kevés is elég belőle . :)

mahogany

2015. június 29.

Rejtett szemhéjam van, az igaz, így elkerülhetetlen a ráncokba való beülése a sminkemnek, na, de hogy rosszabb legyen a dolog ezzel az alappal, mint semmilyen alappal, az nevetséges. :') Ráadásul a szín sem intenzívebb vele, abszolút felejthető termék, sőt, "megbántam, hogy megvettem" kategóriás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

rouquine

2015. április 3.

Nekem nem csomósodott és tovább tart rajta a szemfesték, be is szívódik, abszolút nem zavar, nem érzem, hogy túl sok dolog lenne a szememre kenve vagy ilyesmi, de eléggé elmaradt az a nagy wooow hatás, amit vártam. Igazából ez az első primerem és azt hittem, hogy többet fog hozzáadni a sminkekhez, ha visszamehetnék az időben, biztosan másikat keresnék/választanék.
Viszont annyira nem is rossz, hogy másikat vegyek, ameddig nem romlik meg/nem fogy el, úgyhogy nem akarom teljesen lehúzni, erős közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

csanyi.reka91

2015. január 19.

Egy szó: borzalmas. Azt az 1200 Ft-ot sem érte meg, amennyibe került. Konkrétan, ha két-három órát kibír a szemfesték csíkozódás nélkül, akkor már sokat mondtam. Az adagolással kapcsolatban már a "negyed-pöttynyi" adagokkal próbálkoztam. Alá is púdereztem, fölé is púdereztem, valamint mindenféle variációk: kevés szemhéjfesték, sok szemhéjfesték, satírozás. Egyáltalán nem működik. Ne vegyétek meg. Nem érdemes.
Ui.: enyhén mélyen ülő, közepesen zsírosodó szemhéjam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Ui.: enyhén mélyen ülő, közepesen zsírosodó szemhéjam van.

forraine.timea

2014. augusztus 23.

Szuper kis termék ha odafigyelünk az adagolással. Egy apró pötty elég belőle mert ha többet teszünk akkor összecsomósodik. Így viszont szép alapot képez amibe beleragad a szín és tényleg egész nap tart. Az applikátoros kiszerelést nagyon szeretem mert sokkal higiénikusabb. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Glyceryl Isostearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Oleate, Glyceryl Isostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Aluminium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, DMDM Hydantoin

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.