Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Glara
Állapot: kipróbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: --
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
kondakork

2019. május 16.

Notinon vettem, azt hiszem olcsóbb is volt ott, mint pinkpandan. Nem sokat használom, mert rettentően szárítja a szemhéjam sajnos. A színei szépek, viszont tényleg nagyon egyforma egypár benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

jane79

2019. május 10.

Ajándékba kaptam a kedvesemtől, mert nagy paletta gyűjtő vagyok . Nagyon szép paletta, jól kihasználható, jó minőségű. Akciósan szerezte be. Sokszor van rá akció a pink pandán. Mindenképpen ott ajánlom beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

nncsrny

2019. május 7.

Kb a teljes jobb oldalát nem használom, sok szín teljesen ugyanaz, csak más a mintájuk. A bal oldalon viszont van, amit már majdnem elhasználtam, annyira el van találva. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

schnau.adelle

2019. április 23.

Nagyon szeretem. Jól pigmentált, erős színek vannak benne. Picit porolnak, de nem vészesen. Mindenféle szín megtalálható benne. Ár-érték arányban nagyon jó kis paletta !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

hennith

2019. április 10.

Nagyon szeretem ezt a palettát, szuper pigmentált és nagyon jól kihasználható színekből áll. Sokféle smink készíthető belőle:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

bolondaviki

2019. április 9.

Rettenetesen túl van hype-olva. Egy-két színe fantasztikus, nyilván primerrel adja ki igazán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

amygdala0131

2019. április 8.

Van pár nagyon gyönyörű szín a palettában, de sajnos a sötétebbek a szemhéjon pacának néznek ki, nem lehet őket megkülönböztetni egymástól... Kezdő palettának szuper, nem porzik, jól el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Limadunia

2019. április 7.

Gyönyörű paletta, szerintem a pigmentiségével sincs különösebb gond, némelyik szín jobban valamelyik talán kevésbé pigmentált, de én minden esetben ki tudtam belőle hozni egy jó sminket. Tetszenek a színek, én nude mániás vagyok, de néha extrémebb sminket is felteszek, ez a paletta mindkét opcióra tökéletes a változatos színeivel. Tartós is, felvitel után csak sok óra múltán kopik le, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

DDDory

2019. március 24.

Nekem hatalmas csalódás ez a paletta.. szépek a színei,de kb semennyire nem pigmentáltak és nagyon porzik is. Nem ujravevös..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

lena2611

2019. március 15.

Szeretem benne a színek árnyalatát, viszont nem valami pigmentált. Ha van alatta alap akkor szépen kijön, viszont eléggé porzik is. Újra nem fogom venni, max ha leárazzák. Ha valakinek első paletta, annak szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate