Revolution

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

MakeUp Revolution Paletta
Ár: 1000 Ft (+ posta) , Eladó: apple
Állapot: Minimálisan használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/Foxpost

lengyel.biank

2021. július 1.

Remek paletta. A színei egy alap sminkcsomagba elengedhetetlenek. Tartósak és lehet rétegezni is őket. A nagy tükör pedig kifejezetten pazar hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

b.Rose57

2021. június 16.

Ez volt az első Revolution-os termék, amit beszereztem, azóta is imádom. Sűrűn sminkelem magamat, ahhoz képest sokáig kitart a festékmennyiség, amit tartalmaz, főleg, hogy rendszeresen 6 színt használok belőle. Szerintem nagyon szép csillogós, intenzív színhatásuk van, az egyetlen hátránya, hogy nagyon porzik, illetve az az ecset, amit adnak hozzá, nem valami minőségi, mondjuk nem is a ecset miatt vettem meg, csak úgy megemlítettem.:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Zsozsotheonly

2021. március 16.

Nagyon akartam szeretni ezt a palettát, de nem mindig sikerül. Ez volt az első Revolutionos termékem, előtte sokáig bújtam itt az értékeléseket, és úgy döntöttem, beruházok rá a negatív vélemények ellenére is. Szerencsére fél áron le tudtam rá csapni egy krémmániás jóvoltából, de ma már ennyiért sem venném meg.
Sajnos nálam minden pigmentáltsági hiba kiütközik, akár primerrel, akár anélkül használom. A sötétkékek/lilák teljesen összefolynak egy szürkés-kékes árnyalattá, ami önmagában nem csúnya, de nem ezt vártam. Nem egy árnyalat esetén vettem észre, hogy felkenve szintre megegyezik a paletta egy másik árnyalatával, pedig a tégelyben még eltérőek. Sajnos mindezek mellett még porzik is, bár nem nagy mértékben. A hozzá kapott ecset pedig kis ívben landolt a kukában.
De azért van egy-két árnyalat, amit szeretek, pl. a bronzok (gyakorlatilag nincs különbség a kettő között), a gyöngyházszín fehér és metálfényű zöld. Néha pedig csak a hatalmas tükör miatt veszem elő a palettát.
Összegezve gyakorlatilag a paletta a felére leredukálható lenne, és még úgy sem biztos megérné az árát. A mindennapokban elkarcolgat, ki lehet belőle hozni korrekt sminket, de az első, negatív benyomás miatt nem szívesen nyúlok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Szju

2021. március 1.

A kék és a zöld színeket pigmentáltságban nem sikerült eltalálni, a sötétekkel viszont nincs gond. Ár érték arányban abszolut ajánlom, főleg mivel 4ezerért beszerezető

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

AkInImOd

2021. február 16.

Testvéremtől kaptam ajándékba amikor kijött, én pedig visszajaándékoztam őt ezzel a termékkel, mert neki is nagyon tetszett. :) Istenien szép. A matt testszínűnek és a barnáknak már elértem az alját, mert azokat még szemöldök színezésre is használtam. A lilásbarnákat is szeretem, azokból kevés is elég. A második sor 2. színe és a legalsó sor jobbról negyedik színe nem mutat nagy eltérést, de szépek, hangulattól függően használom azokat. Amit nagyon sajnálok, az a piros-fekete pan (3. sor, jobbról második), mert igazából nem lehet olyan szépen felvinni a szemre, foltos és a piros sem domborodik ki belőle eléggé, így az csalódás. Olívát ritkán használok, de ebből még az is jól áll, a matt kék pedig annyira szépen pigmentált - imádom alsó szemhéjvonalon használni. Van, amelyik jobban porzik, de egyáltalán nem vészes egyik sem, a szem alá nekem nem peregnek le a csillámosak sem. Egy jó eye primerrel nagyon sokáig szépen megmaradnak a szemhéjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

MaDalma

2020. október 12.

Összeségében sokat használom, kifejezetten szeretem. A matt színek kivétel nélkül jól kezelhetőek, a fekete meglepően sötét. A csillámos/szatén formula egy kicsit hit or miss. Ezek közül a rózsaszínek, illetve az olivás, broznos színek jól működnek, azonban a kékek és lilák nehezebben használhatóak. Ezzel együtt is ajánlom, akár kezdők számára is, ugyanis változatos sminkeket lehet vele készíteni. Leárazva vagy kuponnal azért jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Ő volt az első Revolution palettám. Hatalmas csalódás volt, a színek porzanak és nem olyan pigmentáltak, mint szeretném. Kezdő sminkeseknek sem ajánlanám, mert nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

csertegb

2020. szeptember 19.

Régóta alapdarabja a készletemnek. Szépek a színei vannak, bár picit porzik. Megfelelő alappal nekem fennmarad egész nap. Vannak benne színek amikhez nem nagyon nyúltam még (sötét, zöldes), de ez inkább csak egyéni preferencia kérdése.
Ár- érték arányban szerintem abszolút megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Ár- érték arányban szerintem abszolút megéri.

Podhorszkiniki

2020. augusztus 10.

Kisbabas anyukakent fontos h szép összetevő legyen a termék, néha ezt teszem fel, de nem túl tartós. A zöld színek nem a legjobbak benne. Az ára viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Harcica

2020. augusztus 7.

Pro: nagyon szép színek vannak benne lkalmi sminkhez és hétköznapra is, jól kombinálhatóak. Menő paletta, nem mondanám túl drágának sem.
Kontra: egyáltalán nem tartós és nem is pigmentál túlzottan. Főleg így nyáron (jobban zsírosodik a bőröm) eléggé összegyűlik a szemhéj felső vonalánál, nap közben is korrigálnom kellett. PUPA szemhéjfestéket használtam eddig, azt nem kellett soha sem korrigálni, egész nap tartott és nagyon szépen pigmentált volt mindig.
Olyan, mint egy rossz kapcsolat túl sok szép emlékkel... egyelőre nem mondok le róla, de nem venném újra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Methylparaben i I ta I par 0 0