Revolution

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 4000 , Eladó: FanniV
Állapot: új, Helyszín: Nagykálló, fizetés: fizetés utánvéttel vagy előreutalással, Foxpost

MaDalma

2020. október 12.

Összeségében sokat használom, kifejezetten szeretem. A matt színek kivétel nélkül jól kezelhetőek, a fekete meglepően sötét. A csillámos/szatén formula egy kicsit hit or miss. Ezek közül a rózsaszínek, illetve az olivás, broznos színek jól működnek, azonban a kékek és lilák nehezebben használhatóak. Ezzel együtt is ajánlom, akár kezdők számára is, ugyanis változatos sminkeket lehet vele készíteni. Leárazva vagy kuponnal azért jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Ő volt az első Revolution palettám. Hatalmas csalódás volt, a színek porzanak és nem olyan pigmentáltak, mint szeretném. Kezdő sminkeseknek sem ajánlanám, mert nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

csertegb

2020. szeptember 19.

Régóta alapdarabja a készletemnek. Szépek a színei vannak, bár picit porzik. Megfelelő alappal nekem fennmarad egész nap. Vannak benne színek amikhez nem nagyon nyúltam még (sötét, zöldes), de ez inkább csak egyéni preferencia kérdése.
Ár- érték arányban szerintem abszolút megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Ár- érték arányban szerintem abszolút megéri.

Podhorszkiniki

2020. augusztus 10.

Kisbabas anyukakent fontos h szép összetevő legyen a termék, néha ezt teszem fel, de nem túl tartós. A zöld színek nem a legjobbak benne. Az ára viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Harcica

2020. augusztus 7.

Pro: nagyon szép színek vannak benne lkalmi sminkhez és hétköznapra is, jól kombinálhatóak. Menő paletta, nem mondanám túl drágának sem.
Kontra: egyáltalán nem tartós és nem is pigmentál túlzottan. Főleg így nyáron (jobban zsírosodik a bőröm) eléggé összegyűlik a szemhéj felső vonalánál, nap közben is korrigálnom kellett. PUPA szemhéjfestéket használtam eddig, azt nem kellett soha sem korrigálni, egész nap tartott és nagyon szépen pigmentált volt mindig.
Olyan, mint egy rossz kapcsolat túl sok szép emlékkel... egyelőre nem mondok le róla, de nem venném újra :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

lenochka

2020. augusztus 6.

Jók a színek, szép sminket lehet vele csinálni. A minőség is kifogástalan! A tükör külön jó, mert bármikor bárhol használható. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

tincsa611

2020. június 25.

Számomra hatalmas csalódás volt sajnos ez a paletta. :( Hónapokig szemeztem vele a pinkpandán, aztán végül egy Rossmann nyitáson az utamba akadt akciósan és elkapott a hév. Van egy másik Revolution palettám, az hatalmas szerelem volt már az első kipróbálásnál, de ez katasztrófa... Kegyetlenül porzik, a legolcsóbb "kínais" paletta jobban pigmentált, mint ez. A szívem nagyon fáj, mert olyan gyönyörű színek vannak benne... Emiatt kap 3 csillagot, de amúgy kegyetlen silány minőség a többi Revolution termékhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

allitse19

2020. május 16.

Netről rendeltem, mikor megjelent a piacon, akkor kezdő sminkesként úgy gondoltam, hogy jó lesz nekem ez is, mivel sok jó véleményt olvastam róla. Közepesen pigmentált, építhető, viszont sokszor kell belenyúlni ecsettel a palettába, mire a várt eredményt megkapom. Összességében nem rossz paletta, mert akár minden fajta sminkhez alkalmazható. Szerettem használni, nyilván ahogy telt az idő, egyre jobb anyagokat vettem és ma már nem igazán nyúlok ehhez a palettához. Hétköznapi használatra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 16.

CsinCsilla

2020. május 6.

Szeretem a Mekup Revolution palettáit, mert olcsó de mégis jó minőségű festékeket szerethetünk be. Ez egy szuper paletta, legfőképp hétköznapi natúr sminket szoktam vele elkészíteni, de egy füstösebb sminkhez is találok benne gyönyörű színeket. Maga a tok is strapabíró, nem esik szét az ezredik nyitásnál sem, és a külseje is szép, mindig adnak neki egy csini dizájnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

MLotti

2020. április 23.

Akciósan vettem annó Pinkpandán, utólag pláne hálát adok ezért. Sajnos számomra csalódás. Van benne néhány szép szín, ami a tégelyben piszok jól mutat, viszont szemre felkenve nagyon egyformák mind. A külseje nagyon szép, látványos, hívogató, de a tartalma kiábrándító ehhez képest. Szerintem a reloaded paletták százszor különb minőségűek ennél, és árban jóval kedvezőbbek is. Nekem tipikus "a kevesebb néha több" eset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate