Revolution

Ár:   3945 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5090 Ft

Harminc matt, csillámos és szaténfényű szemhéjpúder kombinációja egyetlen palettában. A legvilágosabb alapszínektől egészen a legsötétebb feketéig. A Fortune az eddigi legsokoldalúbb MakeUp Revolution paletta.

Ár: 5090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3200Ft , Eladó: Melani587
Állapot: Párszor Próbált, Helyszín: Győr, fizetés: posta /foxpost
2000 Ft - Makeup Revolution paletta
Ár: 2000 Ft , Eladó: Csokiskeksz
Állapot: Ecsettel párszor használt, de jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető a Kálvin téren, Fővám téren, vagy Foxpost is megoldható.
ddoorraa

2020. január 17.

Ez a paletta volt az első revolution termékem. Nagyon szeretem, bármilyen smink elkészíthető vele a sokféle szín miatt. A hozzá való ecset számomra használhatatlan. Egy kezdő sminkelőnek, amilyen én is vagyok, tökéletes. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

karolinakovacs87

2020. január 15.

Ajándékba kaptam és nagyon megörültem neki, teljesen olyan árnyalatok vannak benne, amelyeket szívesen használok, akár hétköznapokban vagy különleges alkalmakkor. A megfelelő alapokkal és fixálással jól tart ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

kisbobitas

2020. január 15.

Az első Revolution palettám volt. Mit ne mondjak a paletta nagyon szép, csak a benne rejlő minőség nem. Valamiért az én szemeimen nem voltak pigmentáltak, nehéz volt vele dolgozni (főleg a baked típusúakkal). Ezek miatt nagyon nem is használtam, így végül ingyen odaadtam egy barátnőmnek, mivel ajándékba kaptam én is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

fancsisz

2019. december 30.

Életem első palettája amit megvettem, ez volt. Nem igazán tudtam sminkelni, gyakorolhatni vettem. Erre a célra abszolút tökéletes volt.
Aztán ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban belejöttem a dologba, és már nem igazán nyúltam ezért a palettáért.
Volt benne néhány szín amit kifejezettem szerettem(a fényes fehér, aztán az alsó sor 2. márványos kinézetű fehér színe, meg a 3. sor utolsó 3 zöld színe), ezen kívül kb egyiket sem használtam a végére.
Azóta már nagyon sok palettám van, a revolutiontól is meg sok más márkától is, olcsó drogériás és high-end egyaránt, így már tényleg csak porosodott nálam, úgyhogy más gazdát kerestem neki.
Alapvetően nem egy rossz paletta, kezdőknek teljesen tökéletes, bár ne a hozzá tartozó ecsettel probalkozzatok mert az semmire nem való 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

HeniM

2019. december 14.

Hétköznapra tökéletes színek, mégha erősebbet is akarok. Első makeuprevolution palettám, jól beleválasztottam... Kezdőnek jó paletta, de nekem nem eléggé pigmentált és porzik. Persze nem a legrosszabb paletta, de nem venném újra, és ha valaki kérné a véleményem, elmondanám, hogy a márkának van ennél jobb palettája is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Ardanky

2019. november 26.

Nagyon szuper kis paletta.
Szepen lehet vele dolgozni.
Persze az sem mindegy, hogy mivel visszük fel.
Ajandekba kaptam. Újonnan.
De egyaltalan nem banom.
😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Nagyon szuper kis paletta.
Szepen lehet vele dolgozni.
Persze az sem mindegy, hogy mivel visszük fel.
Ajandekba kaptam. Újonnan.
De egyaltalan nem banom.
😊

Fruzsonna

2019. november 12.

Életem első palettája volt természetesen a következő héten már rendeltem még 4 különbözőt is xd ami bevallom nem tűnt rossz ötletnek de így sajnos a nyakamon maradt az összes hisz csak természetes barnát halvány rózsaszínt egyszóval pasztell színeket és visszafogottabb sminkeket készítek a mindennapokra gyönyörű csomagolás aranyos kis applikátor megéri az árát tetszik a tükör és a színek esztétikus nagyon, enyhén pigmentált ha valaki erősen pigmentált palettát keres akkor ez pont nem az porol de natúr sminkekhez amikhez én használom tökéletes ha pigmentált palettát szeretne valaki akkor itt a válasz: REVOLUTION szeméjpúder paletta - Revolution X Soph Eyeshadow Palette – Extra Spice az oldalon elég drága 5000 forint viszont én szerintem pont akciósan vettem na ő garantáltan pigmentált :D éés vannak benne természetes színek persze

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Bettii98

2019. november 9.

Ez melyik dimenzióban pigmentált? Több réteget vittem fel és úgyis egy nagy semmi a teljesítménye.Primerrel sem tartós, összegyűlik egy pontban csomósan a mozgószemhéjamon meg a mélyítővonalamban. Az ecset, ami hozzá volt, az hasznavehetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

siofok0201

2019. szeptember 18.

Jól pigmentált kis paletta, ár-érték arányban is megfelelő. Néha egy-egy színét beleépítem a sminkbe, főleg a nudeosabb szinei a favoritok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

zsuzsy

2019. augusztus 20.

Ritkán, más palettákkal együtt használom. Vannak benne különleges színek, de jópár nagyon hasonló. Állag szempontjából nagyon különböznek. Sajnos van köztük néhány, amelyik nem pigmentált és nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate