Revolution

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cintia4, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4090 Ft

3 új árnyalatot tartalmazó highlighter paletta, teljes méretű tükörrel.

Ár: 4090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

vikimaja

2020. június 27.

Szerintem nagyon szép kis paletta, mindhárom szín szépen használható belőle. Nincsenek benne brutálisan nagy csillámok, szép visszafogott fényt tud adni az arcnak de építgetve ennek az ellenkezőjét is el lehet érni. Évek óta használom már és még mindig nem fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Zafina

2019. október 27.

Gyönyörű színek, én mind a három árnyalatot szoktam használni felváltva belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Gyönyörű színek, én mind a három árnyalatot szoktam használni felváltva belőle.

Dominika28

2019. április 7.

Ez az egyik kedvenc highlighter palettam a színek csodálatosak mind a két kiadásban és tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

trixyyhprincess

2018. április 10.

Szamomra vegyesek az erzesek a termekkel kapcsolatban. En kulfoldon vettem, a testerbe belenyulva azonnal szerelmes lettem, am amikor hazaertem es a megvasarolt termeket kiprobaltam...Mintha teljesen mast kaptam volna.😕 Meg kiserletezgetek vele, majd updatelem, ha erzekelek barmilyen valtozast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

kkkriszta

2018. március 17.

Én nagyon szeretem. Az Hourglass Ambient Light Palette-hez szokták youtube-on hasonlítani. Aki szereti a feltünő highlightert, amin hasravágja a napfény magát, az ne ezt vegye, csalódni fog. Simán, munkába is fel lehet tenni, szép, finom fényt ad ez a highlighter szerintem inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Pocok96

2018. március 11.

Szeretem mind a 3 árnyalatot! Ez az első highlighterem, ezért nem tudtam pontosan melyik szín illik hozzám, ezért vettem ezt, mondván így ki tudom próbálni őket. Mind tartós, szép fényű, bár meg kell mondani, ujjal a legjobb felvinni...ecsettel nagyon minimálisan lehet csak felvinni. Első próbának nagyon jó, sőt szerintem többediknek is! (2018.02.26.)

UD.: Annyi változott, hogy mostmár ecsettel is fel tudom vinni. Eddig egy nagyon laza ecsettel próbátam, ezért nem sikerült...most viszont egy ferde YR pirosító ecsettel viszem fel és tökéletes! Ujjal már nem is próbálkozom annyira jó az új ecsettel. :D (2018.03.11.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Merlotwine

2018. február 16.

Ezek a Revolution paletták egytől egyik olyan jók! Ár-érték arányban szuper, a csomagolásuk is jó minőségű, bárhogy dobálják a bőröndöm a reptereken, ez mindent szépen bír, és persze a színek is tök jó, mindennapokra használható színek. De tényleg, olyan jól állítják össze a palettákat! :)
Ezek a színek nem túlzóak, nem vakul meg senki, ha az arccsontomra néz, hanem gyönyörű, természetes fényt ad. A fehér a legerősebb, a rózsaszín közepes, a bézs meg tényleg csak egy enyhe fényt ad.
Én leginkább a rózsaszínt szoktam a mindennapokra leginkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Én leginkább a rózsaszínt szoktam a mindennapokra leginkább.

kdorci

2018. január 15.

UPDATE:
Le kell pontozzam, mert azóta találtam ennél mérföldekkel jobb highlightereket!! Sehogy sem tudtam vele elérni azt a vakító hatást, amit én szeretek. Aki viszont ezt a pici fényt/pici csillogást szereti annak jó lehet.

Azt hiszem ez van meg nekem, de már az amiben lila is van. Ez egy igazi impulzus vásárlás volt. Megláttam, hogy a mammut rossmannban lehet kapni és már csak egy db volt belőle, jött is velem. Nem mondanám azt, hogy megbántam, sőt. Nagyon szép színek vannak benne, egészen pigmentáltak is, de mintha hamar lekopna :( remélem csak keveset tettem fel, vagy rosszak voltak a fények. Eddig megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

UPDATE:

SzL

2017. december 28.

Nagyon szeretem és teljesen elégedett vagyok vele.. A márka legtöbb hasonló palettája amivel eddig rendelkezem azokról is hasonló véleménnyel vagyok.
Baromira pigmentált, tartós, nem vészesen porzik. Picit csillámos, de én ezt szeretem. Szép fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Sztellus

2017. december 4.

Nekem is a lilás árnyalatú van meg. Szép és tartós is, tavaly karácsonyra kaptam, használom is rendesen. És alig fogy, szépen csillog, de nekem nem valami tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.