Revolution

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   Rossmann, online

12 árnyalatot tartalmazó palette. 11 matt és 1 fényes árnyalat. Primer használata javasolt.

szucsnoem95

2020. január 9.

Az összes palettám közül ehhez nyúlok a leggyakrabban, ennyi pénzért verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

saniko0093

2019. szeptember 27.

Tökéletes paletta a natúr földszíneket kedvelőknek. Én gyakran használom hétköznap, illetve nagyon sok sminkhez használom a világosabb színeit árnyékolásra/ alapként. A tartósságával meg vagyok elégedve, az ár-érték aránya pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Alexa1993

2019. június 3.

Szép matt színek vannak benne, és egy enyhén csillogós. Bázist szoktam használni alá, hogy még tartósabb legyen. Natúr vagy föl színű sminkek elkészítéséhez tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Pupak

2018. november 23.

Egész jó kis paletta, szép matt színekkel. -1 csillag a parabén miatt, és mert lehetne kicsit tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

vargareka29

2018. október 25.

Ár-érték arányban jó viszont kevésbe pigmentált és fél nap után lekopik a színe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Ár-érték arányban jó viszont kevésbe pigmentált és fél nap után lekopik a színe

jvivi

2018. április 16.

Imádom a matt színeket és szinte azonnal szerelmes lettem ebben a palettába. Kellően pigmentált, nem porlik, tartós, ahogyan ettől a márkától elvárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Kacsa

2017. július 19.

Úgy gondolom, hogy a matt szemhéjpúderek nagyon fontosak, úgyhogy hasznos lenne egy olyan paletta, ami csak matt színekből áll. Már csak azért is, mert akár szemöldökre is lehet használni a színeket, tehát jól kihasználható. Összességében elég pigmentáltak a színek, minimálisan porzik néhány, de ár érték arányban ez teljesen rendben van. A hétköznapokban gyakran előkerül nálam, hiszen főleg visszafogott színekből áll, úgyhogy meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

kataaaa01

2017. március 25.

Nagyon jó kis paletta a mindennapokra tökéletes választás megéri az árát igaz az első 5 árnyalat nem túl erős de ennyi pénzért elnézhető.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Diana82

2017. március 21.

Eredetileg a matt 2 palettát szerettem volna megvásárolni, de az pont kifogyott, ezért ez jött velem haza (mert ugye üres kézzel nem távozhattam). Itthon persze rájöttem, hogy van egy sleek palettám, amiben sok ehhez hasonló szín megtalálható. Még fel is tettem az eladók közé. Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, hogy egy palettában ilyen sok jó szín van, hogy kipróbáltam. Azóta hétközben szinte csak ezt használom. Gyönyörű naturális smink készíthető vele. Bár hasonlóak a színek, viszont pont az a néhány árnyalatnyi különbség teszi lehetővé, hogy profi végeredményt készíthessünk vele laikusként is. Sok palettám van, de ezek a színek állnak igazán jól nekem. Könnyű a használata, jól tudom satírozni, tartós és jól pigmentált. Az a fényes szín is nagyon szép benne. Igazán jól kihasználható paletta, leginkább nappalra ajánlanám. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Vicus

2016. augusztus 21.

Kicsit megbántam, hogy megrendeltem, mert sok benne a hasonló szín, valamint kicsit porzik is, de azért el tudom majd használni. Később rendeltem nagyobb palettákat és azokban éppen elég matt szín van, így ehhez nem nyúlok olyan sokszor, mert egy (kiemelő, highlighter) szín kivételével az összes matt. Viszont ha valaki nem szereti a csillogós színeket, annak ez a paletta tökéletes választás, remek natural look készíthető vele, mert a színek amúgy nagyon kellemes árnyalatok. A csomagolása nem annyira masszív, minőségi, könnyedén eltörhet, de ennyi pénzért ez megbocsátható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate