Revolution

Ár:   2790   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kaszasedua, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Ár:   2790
Lelőhely:   Rossmann, online

16 szuper pigmentált, profi minőségű szemhéjpúder egy palettában.

A paleatta 8 matt és 8 szatén szemhéjpúdert tartalmaz.

Regina0206

2019. november 21.

Rejtett szemhéjam van, így nem nagyon szoktam szemhéjpúdert használni, viszont mindig is vágytam egy olyan palettára, amiben megvannak a szép alapszínek, amiből visszafogott, de erősebb smink is készíthető. Ebben imádom a színeket, viszont kicsit csalódás, hogy nem annyira pigmentáltak, mint ahogy vártam. Lehet velük jól dolgozni, de sokkal halványabb a hatás, mint szerettem volna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Anheszenamon

2018. szeptember 18.

Régi nagy vágyam a Lorac Pro 2 paletta a hideg színösszeállítása miatt. Mivel esélytelen, hogy be tudjam szerezni, megrendeltem a koppintását, ráadásul akciós volt a makeuplazánál. Nekem kellemes csalódás ez a paletta: primerrel egész nap szépen fent maradnak a színek, a mattok és a fényesek is jól pigmentáltak. Természetesen egy kis porzás megfigyelhető, de az ecset leütögetésével ezt könnyen orvosolni lehet. Nagyon szép sminkeket lehet készíteni vele, teljesen alap nappali sminktől akár egy alkalmi fényes vagy esti sötétebb, színesebb kreációt is. A csomagolás is tetszik, jól záródik, emiatt nyugodt szívvel merném utaztatni is, a hatalmas tükör pedig plusz pont nálam. És végre nem egy gagyi applikátor hanem ecset van hozzá csomagolva, igaz a minőségéről nem tudok nyilatkozni, mert nem próbáltam. De vészhelyzetben biztos jól jöhet. Jól kihasználható színeket tartalmaz, bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a hidegebb tónusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nindzsuuu

2018. július 23.

A MUR paletták közül ezt is beszereztem. Még az első palettáim egyike volt. Amikor kezdő voltam megfelelő volt, most már rájöttem, hogy vannak jobb paletták is, akár már a MUR kollekciói között is. Egy picit porol, nem annyira pigmentált és tartós. De az árát abszolút megérni, azt tény!!! Nem rossz, de nem a kedvencem és nem is szoktam hozzá olyan sűrűn nyúlni.

Lulufej

2018. április 25.

Az eredetijét, a Lorac Pro 2-t szerettem volna, de rájöttem, hogy vagy nagyon körülményes vagy szinte lehetetlen küldetés a beszerzése, így mikor kiderült, hogy ez a paletta a duplikációja, nyomban meg is vettem. Általában kicsit félek a Makeup Revolution termékektől, mert nyúltam már mellé, viszont volt már pozitív élményem is a márkával kapcsolatban, reméltem, most is az utóbbi következik be. Ez a paletta egyébként a hideg árnyalatú színei miatt izgatott, illetve a tengerészkék színbe egyenesen beleszerettem... és akkor az élmények: A csomagolás hagy egy kis 'olcsó' után érzetet. Elsőre borzaszóan nehezen tudtam csak kinyitni, viszont tetszik a bazi nagy tükör, ami benne van. A benne lévő ecset nekem használhatatlan, de szuper, hogy már nem szivacs applikátort adnak hozzá.
Nah, most a színek... jajj, az a bizonyos kék szín annyira poros, hogy szinte teljesen mindegy hányszor pöckölöm le az ecsetemről a felesleget, így is egy vagon kerül a szemem alá. Meg sem próbálom úgy használni, hogy a primer-alapozó-korrektor az arcomon van. Illetve, van egy-két világos csillámos szín, amit azért bőven kell építeni, hogy valami látszata legyen. Ezeket a kellemetlenségeket leszámítva egyébként csodás végeredményt lehet belőle kihozni és olyan 8 órán át nagyon szépen tart.
Szeret/nem-szeret érzéseim vannak. Nem venném újra, de nem is mellőzném most a használatát. 3/4-ed csillagot adnék inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

gioia

2018. január 21.

Beszereztem akciósan ezt és az Iconic Pro 1 palettát már jó fél éve és meg vagyok velük elégedve. Főleg a matt színeiért vagyok oda, mert szépen pigmentáltak és a két palettából gyakorlatilag megvan az összes matt szín, amire vágyhat az ember lánya nude vonalon. Primerrel egész nap tartós marad, nem irritálja a szemeimet és tényleg kellemes csalódás egy másik MR paletta miatti csalódás után. A benne lévő tükör és ecset is egész használható:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Judiit

2018. január 19.

Imádom :) Zöld szemhez is kitűnő paletta és végre kapható a Müllerekben , igaz drágább mint online . Gyönyörű élénk színek. Felső sor matt és áh.... álom a lila. Alsó sor fényes , selymes szintén kitűnően pigmentált árnyalatok. Oh... az a zöld, illetve a másik kedvenc a sorból a steal-er.... gyönyörű. Alappal még szebben előjönnek a színek finomságai, mélységei. Építhető, jól satírozható. Egész nap fentmarad. Kell még pár paletta tőlük. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

imcsi

2017. augusztus 12.

Leárazva vettem kb. 1700 forintért, nagyon megérte az árát. Nappali és esti sminkekhez is tökéletes. Az a legjobb, hogy ugyanannyi matt és szatén szín van benne, mindkettőből vannak natúr és sötétebb, élénkebb színek is, szóval tényleg bármilyen alkalomra jó. Nekem primer nélkül se ül bele a szemhéj körüli vonalakba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

szpirita

2017. január 18.

Lorac Pro 2 paletta másolat. Nagyon szép a színválogatás, mindenre jó: természetes, drámai, színesebb sminkez is, csakúgy, mint a testvére a Pro 1. Én ezt a kettőt szoktam magammal vinni, ha utazom, mert bármilyen sminkhez van hangulatom, bízhatok benne, hogy megtalálom a számításom. Fantasztikusak a satírozó színek benne, tökéletesen eltalálták, ami kell. A festékek jó minőségűek, tartósak. A sötétebb színekkel óvatosan kell kezdeni és jól elsatírozni, mert azokat kicsit trükkösebb használni. A csillámosokhoz meg ujjbegy vagy szintetikus (nedves) ecset a jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

szederke

2016. december 6.

Imádom!!! Gyönyörű a csomagolás, a színek nagyon szépek és Uma szemhéjpúder alappal nagyon tartósak. Biztosan fogok még a márkától palettákat rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

chanett

2016. szeptember 17.

Nagyon szeretem! Bár a csillámos árnyalatok közül egy- kettő nekem főleg csak csillámnak tűnik... De az összhatást még ez sem rontja el, 5 csillagos!

Update: Azóta beszereztem más palettákat is ettől a márkától és azt kell hogy mondjam, hogy azóta ehhez nem is nyúltam... A többinek sokkal jobb a minősége ennél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.