Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online

A Makeup Revolution kajal szemceruzája az ősi és a modern módszereket egyesíti ebben a remek szemceruzában amit sminkalapkén vagy akár tusként is használhatsz.

LBonnie

2016. február 13.

füstös szemhez jó,mivel krémes, beletapad a szemhéjfesték.magában nagyon rossz, elkenődik,szinte lefolyik a szememről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

dincs933

2015. november 5.

Szép ennyi a pozitívum. Egyébként semmire sem jó, nem is tartós és túl vastag, amivel semmit nem lehet kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

tbettina

2015. szeptember 29.

Nekem felkenodik, mivel nagyon vastag a vege nehez vele dolgozni(mondjuk en tushoz szoktam). Feketenek tenyleg fekete, ajandekba kaptam a rendeleshez,magamtol nem vennem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

vadvirag919

2015. június 21.

Eddig még nem nagyon használtam, ugyanis utálok tusvonalat húzni, ráadásul nem is igen áll jól. Na de! A formájának köszönhetően bejött az, amit reméltem és sokkal egyszerűbb tusvonalat varázsolni, ráadásul nem mászott sehova primer nélkül, nem kopott meg a nap végéig sem (úgy kellett leimádkozni a lemosóval....). Én a színével is elégedett vagyok. Fekete. De tényleg fekete. :D Szóval jó vétel volt, nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

eSophie

2015. április 28.

Amit én vettem egyáltalán nem mélyfekete. Zsíros és alig van színe, használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Belkitt

2015. február 5.

Imádom ezt a terméket, lassan fél éve megvan, hegye kicsit tompa de még igy is Szuperül lehet vele dolgozni! Szép mély fekete szinü, egésznap fent marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Varga Vivianne

2015. január 21.

Kb egy hete rendeltem a PinkPanda oldalról.
Tetszetős csomagolás, nagyon jó áron. Tartottam attól, hogy csalódni fogok a használat során. De EZ egy SZUPER sminkcucc. Tényleg. Mélyfekete, tartós, nem elmászós. Én kontaktlencsés vagyok és nem irritálta a szemem, ami plusz pont lenne, ha lehetne 5-nél többet adni.
Olvastam valahol, hogy amikor elkopott a hegye akkor nem tudta hogyan is használja tovább a terméket az illető. Ferde fejű vagy tus eset segítségével és szépen lehet sminket készíteni. Csak egy tipp, halkan megjegyezve. :P
Eddig nálam tényleg max csillagos, remélem így is marad! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Kb egy hete rendeltem a PinkPanda oldalról.
Eddig nálam tényleg max csillagos, remélem így is marad! :-)

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0