Revolution

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann, online

8 intenzíven pigmentált, és könnyed krém pirosító, melyek hihetetlenül tartósak.

fanniblue

2017. április 24.

Én nagyon szeretem ezt a pirosítót. Imádom, hogy krémes, és azt a legjobban, hogy ennyi féle szín van benne. Mindig kedvem szerint válogathatok. Nekem külön tetszik, hogy ennyire durván pigmentált. Tudom, hogy csak keveset kell feltennem, és mivel krémes, könnyen el tudom dolgozni ecsettel. Az összes színt használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

beanagy49

2017. február 7.

Túl pigmentált és intenzív, ráadásul még esettel is nehéz eldolgozni. Ha csak egy pici kerül az ecsetre, akkor is úgy nézek ki, mint egy bohóc, bármelyik színt használom, amik között egyébként a 8-ból 4-re mondanám igazán, hogy különbözik. Szerencsére én ingyen kaptam a rendelésemhez, úgyhogy veszíteni nem vesztettem semmit hála Istennek. A por állagú pirosítók sokkalta jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

gpetraam

2017. február 4.

Ajandekba kaptam, mar az osszes szint probaltam, es szerintem annyira nem pigmentalt, legalabbis az en arcomon teljesen mas szine van mint alapbol vagy a kezemre kenve. De lehet velem van a baj:D konnyu eldolgozni, es szep is, bar en nem szeretem a kremes pirositokat, a porosat egyszerubb hasznalni szerintem, de alapvetoen semmi baj vele, sot, csak ajanlani tudom. Szerintem sokaig eleg lesz, nem csak azert, mert alig hasznalom, hanem mert tenyleg sok van benne. Es mivel nem csak egyszinu, barkit kitudok sminkelni vele, mindenkinek talalok megfelelo szint. Mondjuk ez az egyetlen, amit nem ertek benne, mert nem mindenkinek all jol az osszes szin, es akkor az mehet a kukaba:/ Bar ebben a tekintetben szerencses vagyok, mert egy szinen kivul mindegyiket tudom hasznalni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

SzilviAnna

2016. július 28.

Úgy kaptam a barátnőmtől szülinapomra, rendeltük, 4 munkanap alatt meg is érkezett.
A színek gyönyörűen pigmentáltak, a csomagolás nagyon szép volt, sértetlenül érkezett meg a termék.
Nyáron a sötétebb árnyalatokat kiválóan lehet felkelni, én ujjal szoktam felvinni nagyon jól eldolgozhatóak nem kell túl sokat felrakni, és nap végén egy meleg nyári napon is tart még.
Van két nagyon világos rózsaszín,m azokat még nem használtam de a barackosabb árnyalatok nagyon szépek. A képen látható színek megegyeznek.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: BHT