Revolution

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: originalthea, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   Rossmann, online

Az alapozó fixálására és mattítására használható porpúder, világos bőrtónusokra.

*1000Ft* MakeUp Revolution Lace Baking Powder
Ár: 1000Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Szinte tele van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta

Pöti

2020. július 18.

Nem rossz púder, rengeteg van benne, de nehéz kinyerni a dobozból. A kis kupak se tetszik, mindig a kezembe szórom ezért. A színe jó, elég finomra őrölt por, de általában még mindig nem hozzá nyúlok reggelente (Clinique Blended, nekem sokkal jobb, de négyszer olyan drága sajnos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Reni666

2019. augusztus 25.

Szépen fixál.
-sok van benne .
-tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Szépen fixál.
-sok van benne .
-tartós.

Lina14

2019. április 20.

nagyon finom őrlésű púder, szépen lehet teríteni, szpen fixál és lehellet vékonyan vagy bakingre is fel lehet vinni. az egyetlen problémám ami felmerült az az hogy néha oxidálódik alatta a korrektor baking után és sötétebbnek tűnik a szemkörnyékem. inkább ezért fehér púderrel bakingelek és ezzel inkább az egész arcot fixálom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

tsolya

2019. április 14.

Szem alatti korrektor fixálásra, illetve néha a teljes arcomra is használom. Viszonylag tartós, 4-5 órát simán teljesít. Fixálóval szoktam használni, ami elveszi a púderes kinézetét a sminkemnek. Szeretem összességében, bár ez az első ilyen púderem, így nem tudom mihez viszonyítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

BeataK

2019. január 29.

Pár hete használom, eddig meg vagyok vele elégedve. Nem irritál sem az illata, sem az állaga. Eddig nekem pattanást sem okozott.
A használatával elég sokáig matt marad a sminkem, ami a zsíros bőrömnél nagy teljesítmény. Zsíros, nem érzékeny bőrön nagyon szépen teszi a dolgát. Egyedül a kupakja nem túl praktikus, nehezen lehet belőle kiszedni a púdert, emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

BlackVelvet

2018. december 30.

Nem kapott eddig túl sok esélyt tőlem, kétszer használtam csupán, de ezer éve nem volt pattanásom, most pedig kijött, és nem tudom másnak betudni. Egyébként a finishe sem tetszik, poros az arcomon, és az adagolás sem egyszerű a kis kupak miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

avealena

2018. október 17.

Ez az első ilyen púderem, úgyhogy viszonyítási alapom nincs, de nagyon szeretem. :) Nagyon sok van benne, nekem akár évekig is elég ekkora adag. Eléggé száraz bőröm van úgyhogy nem nagyon szoktam olyan erősen bakingelni, mint a youtube videókban az emberek, csak a T zónámba rakok többet zsírosodás ellen, amit sokáig szépen matton is tart. Gyönyörűen mutat a bőrön és a helyén tartja a sminket, csak kicsit nehéz felvinni az ecsetre/szivacsra a port ha a tetejébe szórom, jobb lenne ha kicsit nagyobb lenne. Ezen kívül teljesen meg vagyok vele elégedve, az ára sem vészes ha azt vesszük hogy nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

csigaviki99

2018. október 1.

Az új kedvencem.:) A rimmel stay matte-jét cseréltem le erre és milyen jól tettem! Hatalmas adag és elképesztően jól teljesít. Zsíros-kombinált bőrtípusomon matt marad 4-5 órán át garantáltan, és az itt-ott levő szárazabb foltjaimat sem emeli ki, mint ahogy némely púder hajlamos erre. Emellett nem sok, de valamennyi fedést is biztosít. Egyszerűen szuper.:) Hófehérkéknek különösen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

originalthea

2018. április 19.

Én szeretem :3
Szépen megy fel az arcomra és nem hagy maga után fehér port. Egyedül a teteje picit kicsi és nem kényelmes onnan az ecsetre/szivacsra átvinni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Én szeretem :3

Parabének: Propylparaben, Methylparaben