Revolution

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   24 x 1,1 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Csodásan kombinálható színeket tartalmazó szemhéjpúder paletta. 24 matt és csillámos árnyalat, és paletta méretű tükör található benne.

R3kaBarta

2019. július 7.

Ez az egyik olyan palettám amit elég egyedül elvinnem egy utazásra, ugyanis minden alapszín megvan benne. Kombinálhatóak és erősen pigmentáltak. Nekem egy napot úgy kibírt, hogy reggel 5kor tettem fel, egész nap a napon dolgoztam és edzésre is elmentem benne és még az esti buliba is így mentem, nem is kellett rajta igazítani. MUST HAVE!! Mindennapi és Party sminket is lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

honleany

2018. október 28.

Nagyon régóta szerettem volna kipróbálni, de mindig féltem, hogy világos bőrömön a nagyon halvány, nude színek nem fognak jól mutatni. Aztán nem rég, erőt vettem magamon és megrendeltem. Azt kell mondjam, csodálatos. Én a csillámos színeket is inkább szatén vagy gyöngyház fényűnek mondanám, de ez az egyik legjobb benne. Csodálatosan kombinálható színek, amikkel elkészíthető nagyon egyszerű és alkalmibb smink is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Lauramakeup

2018. július 7.

Mar nagyon regen fajt a fogam erre a palettara.
A tegnapi napon meg is erkezett hozzam. Hat huha... Nagyon nagy paletta, szep, gyonyoru igenyes csomagolas. Erre nem szamitottam, hiaba tudtam, hogy nekem ez kell.
Eloben meg gyonyorubbek a szinek, de mar alapjaban a csomagolas elvarazsolt ahogy emlitettem is.
A kezfejemen gyonyoruek a szinek, ma meglatjuk a szememen hogy szuperal, es meg jovok updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Mar nagyon regen fajt a fogam erre a palettara.

IAlinka

2018. június 11.

Valójában mind a 3 palettát volt szerencsém beszerezni külföldön, mert adodott egy olyan lehetőség, hogy 2-őt fizet 3-at kap úgyhogy gondoltam miért ne? Talán a 3 kozül ezt használom a leggyakrabban.

A színek szépen pigmentáltak és tetszik ez a rose gold össze állítás is. Egy mindennapi sminket, de ugyanakkor egy alkalmi sminkhez is fel tudom használni. A többi palettáim eltörpülnek ezekhez képest (na jó a Sophx-et nem tudják kenterbe verni, de a többit igen :D). Nem porol egyáltalán. Nagyon, nagyon jó minőségű palettákról beszélünk. 5******

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

TimyeK

2018. június 10.

Nagyon szépek a színei, nagy részük nagyon jól pigmentált, a maradék - főleg a legvilágosabbak - sajnos gyengére sikeredtek. A színek jól kihasználhatók, hétköznapi és alkalmi smink is könnyen készíthető a palettával. Egyedül az zavaró, hogy kissé porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Lexy89

2018. március 23.

Nagyon szép, erős pigmentáltságú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nagyon szép, erős pigmentáltságú.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Piros.