Revolution

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Rossmann, online

A paletta 32 színt tartalmaz és egy tükröt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

allitse19

2020. május 17.

Nem érzem magaménak a színeit, hiába tűnt szépnek ez a paletta. Ha használom is, akkor se mindig érek el olyan eredményt vele amilyenre számítok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

blackveildreamer

2019. szeptember 21.

Jónak tűntek ezek a Revolution paletták, jókat is hallottam róla, ez az első termékem tőlük, de nem nyűgözött le egyáltalán. A színek jók lennének, ha látszana belőlük valami, miután elkenem a szemhéjamon, de sajnos nagyon elhalványulnak, alig látszódnak, akkor is ha több réteget viszek fel. Ez igaza a sötétebb színekre is, alig van pár, ami jól használható. Nekem elég nagy csalódás volt, a nála jóval olcsóbb Lovely paletta jobban teljesít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

HHH97

2019. augusztus 15.

Nekem nagyon nem vált be. A boltban próbálgattam, a színek a kezemen egész szépnek tűntek, de amikor a szememre próbáltam felvinni, már nem látszik semmi belőle. Ennyi pénzért és ilyen minőségért tényleg fáj a szívem miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

krisztiradics

2019. január 9.

A képek alapján nagy örömmel vásároltam meg ezt a palettát, emellett a márka is döntő volt, hiszen a Makeup Revolution az egyik kedvenc márkám. Egy kicsit csalódnom kellett a paletta miatt, mert nem túl pigmentált, halvány. A nap végén már szinte semmi sem látszik. Van egy két szín ami jó, de ha most kéne döntenem inkább egy másikat választanék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

draculina

2018. október 30.

Update: végül elajándékoztam mert sok szín nem állt rajtam olyan jól, nagyon 80as évek hatását keltette.

Pár hete lettem tulajdonosa a palettának és még próbálgatom. A minősége közepes, illetve változó. Szemhéjpúder alappal jól néz ki, nélküle nem minden színt lehet olyan szépen pigmentáltam felvinni, de van néhány ami anélkül is teljesen jó. A tartósságával elégedett vagyok, a nap folyamán csak minimálisan csíkozódik. Egyedül a színválaszték nem tetszik teljesen, pl. a 2 zöld közt leheletnyi különbség van, a csillámos barna is szinte ugyanolyan, a kékek közül 2 majdnem egyezik, a 2 narancssárga közt is alig van különbség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

katagali92

2018. július 23.

Ennek a palettának tényleg csodás színei vannak, de bizony van olyan szín, amiben egyáltalán nincs pigment, nem is értem... Ecsetekkel, alappal is elég haloványka végeredményt kaphatunk. Végül, elkeseredésemben kipróbáltam a közutálat tárgyával: egy szivacsos applikátorral. Na azzal gyönyörű színeket lehet kicsalogatni belőle. Végeredményben nem bántam meg, de csalódtam is benne egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Lexy89

2018. július 7.

Sajnos csalódnom kellett, pedig annyita tetszenek a színek. Pár hete már megvan a paletta, így tudtam próbálgatni a színeket.
Alap nélkül nagyon halvány, alappal kicsit már jobb, de nap végére így is elmásznak a színek. Nagyon változó a minősége. Vannak színek, főleg a mattok, amikkel ha fejre állok sem tudok mit kezdeni, mert alig látszanak. Picit porzik, de nem vészes. Néhány pedig csak akkor jó, ha tapogatva, lapos ecsettel kenem fel. Nekem összességében csalódás volt, pedig nagyon vágytam rá. Elsőre szerelem volt. Sokat vaciláltam, hogy ezt vagy a Geek-et vegyem meg, mert ahogy észrevettem a kettő majdnem ugyanaz. Makeup Revolution palettával még így nem jártam. Sajnos a Mermaid Forever a gyenge láncszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Ad-Namah

2018. május 24.

Úgy vettem észre, hogy a kék és zöld színek egyáltalán nem pigmentáltak a többihez képest, de nagyon szép színek vannak benne és mindegyik használható. Kell hozzá alap, de melyikhez nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Pinkie28

2016. január 29.

Nagyon szép paletta, gyönyörű színekkel! Nagyon megérte az árát. Jól pigmentált és tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

AkInImOd

2015. szeptember 4.

A hivatalos Makeup Revolution nemzetközi sorsolásán nyertem meg a Unicorns Unite palettával együtt, két napja hozta meg a postás. Alig vártam, hogy ezt a palettát kibontsam, nagyon boldog vagyok, hogy a birtokomban tudhatom végre! :D
A videók alapján azt hittem, nagyobbak a tégelyecskék benne, de így is szuper, kézre álló paletta, legalább hordozható méretű. :) Nagyon szépek a swatchok, mindegyik csillog (van, ami frosty vagy icy hatású, és van visszafogott szatén csillogású is benne, tisztán mattot nem tartalmaz) tegnap pedig bevetettem az Ariel árnyalatot a szememen egy kis feketével füstösítve és primerrel: álomszépen köszönt vissza a piros szín! (Még a hivatalos fotó sem adja vissza a színeket teljesen, mert élőben élénkebbek és az első oszlop is mind más árnyalatú&fényhatású). Annyi negatívum volt benne, hogy 3-4 óra elteltével kicsit megkopva beleült a szemráncokba, bár ezt rejtett szemhéjúként nem minden esetben tudom elkerülni.
Eddig imádom, gyönyörű és jól kihasználható paletta a gyakorlott és színekért rajongó sminkesek számára, kicsit több tesztelés után még írok majd kiegészítő véleményt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate