Revolution

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2016. február 9.

Kiszerelés:   3,3 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

A Makeup Revolution égetett mono szemhéjpúderei elképesztően pigmentáltak, és tartósak! Több mint 40 árnyalat közül választhatsz, melyek matt, és gyöngyházfényű hatásúak.

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

allitse19

2020. május 17.

Egy lilás krómos színt rendeltem belőle, amit nagyon szeretek, mert elég erős felvitel után, ennyi pénzért nagyon megérte beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

zdoreebaba

2020. április 26.

Pink Panda csomagommal jött, az ajándékok között lapult. Az Adore Moi nevet viseli, ami egy kávés barnás árnyalat. Igazából nagyon megszerettem. Egy sima kis könnyű nude hétköznapi viselethez remekül passzol. Könnyű eldolgozni akár ujjal, akár ecsettel. Szépen pigmentált, tartós marad a szemhéjon. Tetszik, hogy kis könnyed fénye van, ami diszkrét mégis egy kis extra viseletet ad. Az enyhén fémes hatása miatt akár egy rendezvényre is feldobható. A mono kiszerelés is tetszik, hogy csak egy szín, mivel így könnyen be tudom dobni a pipere táskámba és bárhol használhatom. Megnyert. Élvezet volt a tesztelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Serpentina

2020. április 14.

Még évekkel ezelőtt kaptam ajándékba az “In The Deep” árnyalatot. Gyönyörű sötétebb kék, enyhe, nagyon apró szemcséjű metálos finissel, ami elképesztően gyönyörű, ha a szemhéjra kerül. Gyönyörűen kiemeli a szemem “piszkosabb”, szürkészöld alapját. Nagyon pigmentált, de egy sötét, géles alappal (az én preferenciám alapján tégelyes tussal) lesz igazi dög.
Így a tartósságára sincs panaszom. 3 éve már biztos nyúzom, látszólag mégis alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

krisztiradics

2019. április 24.

Nagyon pigmentáltak, bár a lila szín amit ajándékba kaptam az nem jött be, alig van színe és porzik, a nap végére már szinte nem is látszódott :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

beresregina95930

2018. július 29.

Több színben is van, pigmentált, jól eldolgozható, viszont porzik, ezáltal sok kárba vész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Zituska77

2018. július 23.

Már nem emlékszem, hogy ajándék volt-e vagy vásároltam, de a véleményem szempontjából nincs is jelentősége :-) Egy matt barna tulajdonosa voltam. Nekem egyáltalán nem porzott, viszont meglehetősen nehezen tudtam szépen eldolgozni a szemhéjamon (pedig nem vagyok kezdő). Aztán meguntam a szenvedést, egy ideig a szemöldökömre használtam, aztán később vettem arra egy "célszerszámot" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

schnau.adelle

2018. július 18.

Szeretem, picit porzik, de nem vészes. Jól pigmentált, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Szeretem, picit porzik, de nem vészes. Jól pigmentált, könnyen eldolgozható.

XYZ10

2018. március 17.

Pink Pandás rendelésemhez kaptam ajándékként egyet. Lehetne pigmentáltabb... többet várnék ettől a márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Kremcica

2018. március 7.

Világosbarnát kaptam ajándékba a Pink Pandás rendelésem mellé. A pigmentáltságával finoman szólva nagyon nem vagyok megelégedve. Magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Eperhercegno

2018. március 7.

150 Ft-ért ajándék volt. Egy barna árnyalatot vette, ami a szemöldökömnek is ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.