Revolution

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: dorisz93, az összetevőket feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2018. december 17.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Intenzíven pigmentált, könnyed formulájú arcpirosító

A pirosító formulája rendkívül könnyed, azonban ez korántsem jelenti azt hogy nem pigmentált! Egy kevés a pirosító ecseten épp elegendő a csodásan pirosló almák eléréséhez! Tartós formulájának köszönhetően pedig egész nap ragyoghatnak az almáid! :)

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
csyngo

2019. augusztus 6.

A "Love" árnyalatot használom, még akciósan rendeltem Pink Pandáról. Nagyon szeretem, külön tetszik hogy nem csillámos. Könnyen el lehet dolgozni és a pigmentáltsága is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Vanessza0420

2018. december 13.

Könnyen eldolgozható, tartós és nagyon szép az arcon. Emellé nagyon olcsó is. Szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

szcelia

2018. december 11.

"Now" árnyalatban szereztem be a Pink Panda-ról. Gyönyörű mályvás-rózsaszínes árnyalat, ami szuperül passzol a bőrszínemhez. Nagyon pigmentált és elképesztően tartós, a nap végéig az arcomon marad. Elsőre kicsinek tűnik a kiszerelés, de sokáig elég, nem kell sok belőle. Ár érték arányban szerintem verhetetlen. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Petyuska

2018. október 29.

Netes oldalról rendeltem, iszonyúan pigmentált, nagyon tetszik, és a minőségéhez képest nagyon olcsó. Lehet hogy pici a dobozka, de annyira kevés kell belőle, hogy egy-két évig biztosan kitart. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Love árnyalatban van meg, nagyon szeretem, szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Love árnyalatban van meg, nagyon szeretem, szépen eldolgozható.

okroseva

2018. július 9.

Szintén K M dobozban, szépen pigmentált, jól használható, por létére szépen rétegezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Viki9727

2018. február 26.

A kinyitásával bajlódtam egy kicsit, de imádom a színét! Nagyon szép, pigmentált és tényleg nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

dzsanki

2018. február 23.

KM boxban kaptam, és tényleg szép a színe, tartós, könnyű felvinni, nem porzik, gyakorlatilag bármilyen sminkhez passzol, ilyen szempontból csak jót tudok róla mondani, viszont az Incije nekem nem tetszik, parabének és zsírkő, ezt én nem tudom figyelmen kívül hagyni, de persze az is hozzátartozik, hogy nagyon nagyon olcsó, nyilván nem várható el, hogy szép összetevőlistája legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

kalmaniki

2018. január 21.

Krémmánia box által jutottam hozzá ehhez a pirosítóhoz. Egy szép, visszafogott rózsaszín (Love) árnyalatot kaptam, ami tökéletesen mutat a bőrömön. Nagyon pigmentált, praktikus a csomagolása is. Egész tartós, bár nem tart ki a nap végéig. Egyedül az zavar, hogy eléggé porzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

brethalia

2018. január 19.

Hűű, hát nekem ez a pirosító KM boxból van meg, és meglepődve látom most az eredeti árát, legalább 3/4-szer ennyire tippeltem. :D

Bár még csak kétszer próbáltam, de látom, hogy vigyázni kell a használatával, nagyon pigmentált és meglepően tartós is. Elég csak belemártani az ecsetet, sőt, vigyázni is kell vele, ne legyen túl sok az arcunkon a festék, nehéz javítani.
Überelte ma a tartóssága a MAC pirosítómat is (bár hozzá kell tennem, egy kifejezetten tompa árnyalat, a Melba tulajdonosa vagyok, mert a világos bőrömmel szeretem inkább építgetni).

Talán egyedüli negatívumként azt tudom felhozni, hogy vigyázni kell a használatával, nagyon keveset kell felvinni belőle (vagy nagyon rutinosnak kell lenni az eloszlatással az arcon). Illetve még kicsit porol, de ez számomra nem zavaró. A csomagolása nem túl körömbarát, de jól zár legalább.

Összességében 5*, ár-érték arányban 6*! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Összességében 5*, ár-érték arányban 6*! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.