Revolution

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

A paletta 12 szemhéjpúdert és 3 highlightert tartalmaz, melyek ötösével 3 palettát alkotnak a nagy palettán belül.

Highlighterek: ‘Head over Heels’ ‘Last Kiss’ és ‘Dreaming’.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Ginnie01

2017. február 9.

Jól pigmentált színek,mind tartós és szép.A csillogós színei nálam külön szót érdemelnek,láthatóan csillogóak felvitel után is és nem csak "dísznek" van a tetején a csillám.Jó minőségű paletta,nagyon megérte! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

_zsulu_

2016. október 24.

Szép, igényes, jó minőségű paletta, ahogy a többi Makeup Revolution palettám is, abszolút megéri az árát. A színek hármas csoportokban, de keresztbe kombinálva is jól használhatóak, többnyire jól pigmentáltak, tartós és inkább krémesebb festékek.
Én rettentően örültem neki, hogy mindegyik csoportban van egy highlighter (és ráadásul praktikusan az a legnagyobb festék), viszont sajnos pont ők okoztak csalódást, ezek elég gyengén pigmentáltak, ezen felül egyetlen pici negatívum, hogy egy-két szín porzik kissé (de melyik palettában nem... ?!)
Viszont fontos megemlíteni, hogy eléggé csillámos-fényes az összes szín! Én jobban szeretem a fényes,szatén csillogású szemfestékeket, de ez még nekem is picit sok így én főleg alkalmakra, buliba sminkelek vele, de arra tökéletes többen dícsérték már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.