Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annuss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Lelőhely:   Rossmann, online

Ragyogj a szivárvány színeiben! 5 csodálatos pasztell színárnyalat, magas fényű csillogás.

Sammael

2020. január 2.

Csodás, ráadásul mindig használom és olyan, mintha semmi se fogyott volna belőle. Brutálisan pigmentált és mindemellett nagyon tartós. Tetszik, hogy ennyi szín van benne. Szerencsémre 800ftér jutottam hozzá. Ha valaha elfogy, biztos újra veszem 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

lszlklaudia

2019. április 28.

Sok highlightert probaltam mar, de ez valami csoda 🙏🏾 egyetlen apro hibaja, hogy nem tart ki nap vegeig, de ettol fuggetlenul maximalisan megvagyok vele elegedve ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

lena2611

2019. március 15.

Élőben kisebb, mint ahogy gondolná valaki, de egy highlighterhez képest megfelelő a mérete. Szépek benne a színek, sokáig fent marad. Én is fél áron vettem, így okés, de nem nyert meg annyira, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Annuss

2018. augusztus 17.

Nagyon szeretem gyönyörű fénye van! Por állagú de nem porzik. Pinkpandáró érdemes beszerezni le szokták akciózni elég gyakran.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Brndtt

2018. július 12.

Egy egyszerű sminket is feldob a szivárvány színe miatt. Nagyon szeretem, nyáron különösen jó választás lehet. Sokáig kitart, mert elég csak egy nagyon keveset felvinni belőle mert nagyon látszik. Én féláron rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77492, Red 7 / CI 15850, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.