Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HegiD, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4290 Ft

5 remekül kombinálható matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 4290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000.- Ft + postaköltség , Eladó: Kamea
Állapot: Néhány alkalommal használt, a képen látható állapotban., Helyszín: --, fizetés: Banki átutalást követően, postán maradó küldeményként postázom.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Whosthatfitgirl

2019. december 30.

Indokolatlanul drága ès rettenetesen porzik. Pigmentáltság nulla. Borzasztó darabb...😒

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

abelzsolti

2019. október 25.

Mindössze néhány perce van a birtokomban, de máris beleszerettem. Már egy ideje vadászok egy olyan palette-re, ami kis helyen elfér és tükörrel van ellátva, tehát utazásokhoz tökéletes. Mivel a városunkban nincs drogéria, online rendeltem. A csomagolása csodás, elegáns, a tükör mérete és minősége kiváló. A színeket csak a kézfejemen próbáltam ki. Jól pigmentált, szép, összefüggő árnyalatok, viszont az ecset nem a legmegfelelőbb. Ahogy a kézfejemre felvittem a festéket (a legsötétebbtől indulva), meglehetősen porzott, rendesen le kellett fújni a kis eszközt, mert sötétbarna porszemcsések lettek a vilégosabb színek is. Szerintem egy másik ecsettel vagy szivacsos aplikátorral nem lesz gondom. Mégis megadom az öt csillagot, mert nagyon-nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Kamea

2019. szeptember 11.

Pünyike jól leírta már előttem: egy nagyon elegáns kiszerelésű kis kompakt, tükörrel a fedelében. Szemhéjpúder, egy pénztárcára emlékeztető ékszerdobozba rejtve.
Izgalmas szemsminkek elkészítésére nem alkalmas, de hétköznapi reggeleken szép megjelenést tudunk vele a szemhéjunkra rittyenteni. Nem porolós és szemhéjalappal nekem egy munkanapot jól teljesít. Utazás alkalmával is kiváló hasznát lehet venni, hiszen alig foglal helyet. Az ecsetnek valóban csak a puhábbik vége használható, a másik felével sajnos nem boldogultam én se.
Szemet gyönyörködtető portéka, ami akkor lenne igazán tökéletes, ha a panek cserélhetőek lennének benne, hogy a csomagolásában minél tovább gyönyörködhessünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Pünyike

2018. április 6.

Nagyon szép a csomagolása. Maga a paletta világos bézs "bársony" szütyőben van. A paletta bézs/rose gold színben pompázik. Engem a régi bukszára emlékeztet. Nagy, csatos bukszára. Nagyon tetszetős, elegáns darab. Egy újabb dolog, amit nem fogok kidobni, ha elfogy, mert tetszik. Öt barnás árnyalatú festék van benne, négy matt és egy fényes. Nagyon szépek a színei, jól pigmentáltak és tartósak is. Egy tükör van beépítve a fedelébe és van hozzá egy kétvégű ecset is. Az egyik végén lapos a másik végén pufibb az ecset. A pufi jól használható, de a lapos majdnem letépte a szemhéjamat, iszonyatosan kemény. De nem az ecset miatt vettem meg, ezért nem is vonok le pontot, mert maga a festék jó minőségű, nem pereg, szépen lehet satírozni (egy jó ecsettel), szépek a színek és tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate