Revolution

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bubilany, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású folyékony rúzs és színben passzoló ajakkontúr ceruza. Intenzíven pigmentált, tartós és száradás után nem maszatolódik.

Reni666

2019. augusztus 25.

Nagyon szép a szinei.
én a szemhéjamra használom .
nem kopik le.nem is irritál .
egész nap a helyén marad .
nagyon szép szemsminket lehet vele késziteni .
Alig lehet lemosni , teljesen vizálló is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Nagyon szép a szinei.
én a szemhéjamra használom .
nem kopik le.nem is irritál .
egész nap a helyén marad .
nagyon szép szemsminket lehet vele késziteni .
Alig lehet lemosni , teljesen vizálló is .

Maze

2019. május 26.

Update: Betonkeményre szárad a szádon, ha raksz alá ápolót ha nem..ez pedig nem túl esztétikus. Őszinte leszek még ajakprimerrel nem próbálkoztam. DE! amit kipróbáltam és így imádom. Nálam nagyon hatásosnak és szépnek bizonyult. Két olyan sima matt rúzsom is van amik hasonlóak mint ez a két árnyalat, először rúzsozok és utána egy nagyon minimálisat viszek fel a számra ebből a két folyékony szuper tartós csodából. És így nagyon is jól működik, nem szárít annyira, nem kell újrakenni mert nagyon tartós. Nem lesz tőle olyan a szád mintha darabokban lenne a szárazságtól, hanem nagyon szépen kitölti a réseket.

Érdekes ez a sok rossz vélemény..lehet meg sem vettem volna ha ezeket olvasom. De vettem és méghozzá 2 árnyalatot (Echelon, Noble) nagyon szép nude színek. Nekem nem kenődött el, csináltam vele mindent (ettem, ittam). Valóban kopik méghozzá középen..de ez azért majdnem normális valljuk be..hiszen a szánkkal sok mindent csinálunk.. Viszont ha megszáradt nagyon nehéz letornázni onnan, legalábbis nekem.
A nivea micellás víz nagyon szépen lehozta, persze nem volt könnyű, de nem is kellett ledörzsölnöm vele a számat.
Nem szárított halálra, nem is ragad, nem kentem alá semmit, felkenés előtt pár órával ajakápolót használtam. Nekem így jól működik igazából. Akinek alapból szárazabb a szája annak én nem biztos hogy ajánlanám, betonkeményre szárad a számon, elsőre azon gondolkoztam, hogyan fog lejönni :D
Viszont ezt a ceruzát én se értem..bármerre tekerem nem mozdul..alapból nem lenne baj vele, de így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

v1v13n

2019. május 21.

1000 Ft-ért vettem, kíváncsi voltam, mit tud. A Regal árnyalat van meg, aminek a színe csodálatos, de csak ennyi a pozitívuma. A ceruza bontatlanul érkezett hozzám, de így is használhatatlan, amit nem értek. Szemet hunynék efölött, ha a rúzs nem kopna borzasztóan rondán, ilyennel nem is találkoztam. Próbálkozom majd vele, de elkeseredtem, mikor darabokban kopott le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

anita.szaraz

2019. április 28.

3 csillag, mert sikerült egy olyat megvenni amiben a ceruzával van valami és ezért nem működik. De nem is baj, így visszagondolva, mert olyan kemény anyagból van, hogy szinte fájdalmas vele kontúrozni, egyáltalán nem krémes: repült is a kukába. A folyékony rúzs is csalódás. Kézfejen swatcholva sokkal szebb mint felkenve a helyére. Nekem nagyon radírozni és hidratálni kell használata előtt, hogy egy picit szép legyen. Hasonló árban vannak sokkal jobb folyékony matt rúzsok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Solara

2019. április 5.

Akciosan vettem. Ennyit megert. A szine nagyon szep, royal arnyalat. Allagra kevesbe kremes de szepen lehet vele dolgozni. Nem ragadt szaradas utan. Na de, a ceruzaja a pokol legmelyebb bugyraba valo. Borzamasan kemeny..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

heurekuci

2019. március 27.

Száradás után sokáig tart, de csúnyán kopik. Plusz ha zsíros bázisú dologgal találkozik, akkor viszont nagyon könnyen lejön. Jók a színei, de sajnos nagyon vastag a hatása és szárítja a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Sissy01

2019. január 30.

Nekem a Noble árnyalat van meg és nagyon szeretem. Nem vártam tőlle nagy tartósságot de kellemesen csalódtam benne. Nekem simán bír evést,ivást! Nem hagy maga után ragacsos érzetet, teljesen leszárad és szép matt. Számomra könnyű viselet az ajkaimon és szép színe is van. Azért csak 4 csillag mert ha kopik akkor ugy kopik hogy a szájceruza fent marad... De ennyit szerintem megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

bernadettu

2019. január 12.

Nekem a Soph's favorites csomagból van meg 3 nude szín, ceruza nem járt hozzá.
Az Echelon nevűt bontottam meg és ugyanezeket tapasztaltam: nagyon szárítja az ajkakat de közben nem szárad meg rendesen.
Hála az égnek, hogy nem rendeltem olyan csomagot, amiben több ilyen rúzs is volt.
Ennél csak jobbakat lehet kapni drogériás szinten is.
Kérdés, hogy mit csináljak a másik 2 bontatlannal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Nekem a Soph's favorites csomagból van meg 3 nude szín, ceruza nem járt hozzá.
Ennél csak jobbakat lehet kapni drogériás szinten is.
Kérdés, hogy mit csináljak a másik 2 bontatlannal.

kingdomonmars

2018. december 27.

Borzalmas nagy csalódás. A rúzs része nem is igazán rúzs hanem egy erősen színezett szájfény ami ragad és meg sem szárad. Az ajakceruza magában nem rossz, de a "csomagolása" maga az borzasztó, az ember azt gondolná, hogy egy automatikus ceruzáról beszélünk, de nem, hanem egy műanyag ceruzát kell hegyezgetni mint egy normál ceruzát. Csak azért kap 2 csillagot, mert a ceruza alapból nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Fogalmam sincs igazából mi a véleményem erről a termékről. Nagyon tetszett, hogy rúzshoz passzoló ceruza is van, de nálam valahogy két különböző árnyalat van. A ceruza sokkal sötétebb, mint maga a rúzs. A ceruzát lehetetlenség lemosni, mindennel próbáltam de még akkor is voltak helyek ahol látszott, hogy ott volt, a rúzs pedig rémesen könnyen kopik. Felkeni az ember, iszik egy korty vizet és a fele már odalett. Próbáltam ceruzát kenni alá, viszont az meg nem elég krémes ahhoz, hogy könnyen el lehessen oszlatni az egész ajak felületén. Nem tudom. A szinei szépek, el fogom használni őket, bár nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0