Revolution

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nikk89, az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

Fekete, szempilladúsító hatású szempillaspirál. Speciálisan kialakított spirálkeféjével és formulájával a szempillák őrülten dúsak lesznek.

Pajzs

2019. március 10.

Sajnos nem néztem utána az összetevőknek, mielőtt megvettem volna, különben nem tettem volna be a kosaramba, mert nem szeretem, ha egy szempillaspirál illatosított, teljesen feleslegesnek tartom benne a parfümöt. Ebben pedig van, méghozzá elég intenzív illatanyag, folyton meg-megcsap napközben, és amellett, hogy zavaró, ha csak egy kicsit is könnyezem, vagy erősebben pislogok, már nagyon csíp. Nem tartós, viselés közben darabokban potyog, fekete pöttyöket hagy az alsó szemhéjamon (ahol nem is festem a pilláimat, de gondolom, a felső pillasorról pergő festék ott kenődik el), és ugyanúgy darabokban jön le a maradék micellás vízzel való lemosáskor. Egyébként jó érzés kézbe venni a dundi tubusát, a színe szép fekete, és nem ragasztotta össze felvitelkor a szempilláimat, valamint szerintem a kefe formája is jó, de ez sem elég ahhoz, hogy kettőnél több csillagot adjak; egyszerűen kényelmetlen viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Lills

2018. november 10.

Nekem sem jött be, hatalmas nagy feje van, nehéz használni, mindig összekenem magam vele.. Ezen kívül pedig nem csinál szép nagy pillákat, átlagos inkább (vagy átlag alatti). Nekem nem kenődik el, nem potyog, lemosni sem nehéz, de alig várom hogy elfogyjon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Lena2003

2018. augusztus 15.

Borzalmas egy nagy pénzkidobás. Nem bírom úgy felkenni hogy ne legyen festékes a szemhejam. Nagyon sokára szárad meg ezért a felet fel és le pislogtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Lettike77

2018. augusztus 11.

Életem egyik legrosszabb szempillaspirálja. Konkrétan semmit nem csinál. A festék szerintem meg se szárad, nem látszik semmi a szempilláimon. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Lithviel

2018. május 30.

Nem szeretem. Elkenődik, csomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nem szeretem. Elkenődik, csomósodik.

Nikk89

2018. április 20.

Ha valami, akkor EZ irtó rossz! Felkenődik (sosem szárad meg, mert a nap folyamán is össze-vissza kenődik), a nap végére pedig lepereg. Lemosáskor darabokban jön le...és a legjobb! hogy iszonyatosan tisztítószer szaga van. Ha semmi más bajom nem lenne vele, csak a szaga, akkor se tudnám használni. Egyáltalán nem ajánlom!
UI: egy dolog tetszik benne, maga a kefe formája

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

UI: egy dolog tetszik benne, maga a kefe formája

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.